Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Olanaklar dünyasını keşfedin

Kalıcı lisansınızı Autodesk
aboneliğiyle takas edin.

Her şeyi yapın. İstediğiniz yerde yapın.
Autodesk aboneliğiyle yapın.

Autodesk perpetual trade-in (1:26 min.)

Lorem ipsum dolor sit amet adipscing solare est

Sınırlı bir süre için, uygun bir 3 yıllık abonelikte tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Fiyatın değişmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bugün ödediğiniz tutar 3 yıllık dönem boyunca sabitlenir.

İsterseniz, bunun yerine 1 yıllık bir abonelikte %15 indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu tekliften yararlanmak için uygun bir seri numarası ve ilgili kalıcı lisans takas edilmelidir. Bir seri numarasının ve ilişkili lisansların uygun olabilmesi için bunların 1998-2021 sürüm yıllarına ait olması ve aktif bakım anlaşması kapsamında olmaması gerekir.

Bir Autodesk aboneliğiyle, çalıştığınız yerden daha fazlasını yapmak için gereken araçlara ve desteğe sahip olacaksınız.

Sınırlı bir süre için, uygun bir 3 yıllık abonelikte tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Fiyatın değişmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bugün ödediğiniz tutar 3 yıllık dönem boyunca sabitlenir.

İsterseniz, bunun yerine 1 yıllık bir abonelikte %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu tekliften yararlanmak için uygun bir seri numarası ve ilgili kalıcı lisans takas edilmelidir. Bir seri numarasının ve ilişkili lisansların uygun olabilmesi için bunların 1998-2021 sürüm yıllarına ait olması ve aktif bakım anlaşması kapsamında olmaması gerekir.

Sektörel çözüm paketleriyle daha fazla değer elde edin

Autodesk Sektörel Çözüm Paketleri, harika bir fiyat karşılığında paha biçilemez bir entegre araç setini içeren kapsamlı bir yazılım paketi sunar. Birden fazla Autodesk ürünü kullanan kullanıcıların bir sektörel çözüm paketinin sunduğu değeri dikkate alması gerekir.

3 yıllık abonelikle daha çok indirimden yararlanın.

Diğer uygun ürünler

Bunun hakkında konuşalım.

+90 850 390 74 06 numarasını arayın veya iletişim bilgilerinizi girin, biz de size geri dönüş yapalım.

İlginize teşekkür ederiz! Bir ürün satış uzmanı kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.

Sorularınız mı var?

Daha fazla bilgi edinmek için SSS sayfasını inceleyin.

 • Tekliften nasıl yararlanabilirim?

  Uygun niteliklere sahip eski kalıcı lisanslarınızın seri numaralarını gönderin ve uygun herhangi bir çözüm paketinin ya da tek ürünün yeni aboneliğini satın alın. Bu işlemi Autodesk web sitesini ziyaret ederek, by calling us toll-free at +90 850 390 74 06 numarasından bize ulaşarak veya katılımcı iş ortağınızla iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

  Kalıcı lisansınızı gönderip yeni uygun aboneliğinizi satın aldığınızda, takas edilen lisansları artık kullanmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

 • Teklif ne zamana kadar geçerli olacaktır?

  Bu teklif 7 Kasım 2020'den 22 Ocak 2021'e kadar (bu tarihler dahil olmak üzere) geçerlidir.

 • Hangi ürünler teklife uygundur?

  Aktif olarak bakım anlaşması kapsamında olmayan, sürümü 1998 ile 2021 arasındaki ürünlere ait çoğu Autodesk kalıcı lisansı indirime uygundur.

  Kalıcı lisanslarınızın seri numaralarını takas ettiğinizde Sektörel Çözüm Paketleri, AutoCAD, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil 3D ve Maya dahil olmak üzere çoğu Autodesk ürün aboneliğinde indirimden yararlanabilirsiniz.

  Uygun ürünlerin ve tüm teklif ayrıntılarının listesini buradan görüntüleyin.

 • Elimdekinden farklı bir ürün alabilir miyim?

  Eski kalıcı lisansınızdaki ürünle aynı ürünü satın almak zorunda değilsiniz. Örneğin eski, uygun bir kalıcı AutoCAD lisansınızı takas ederek indirimli fiyatla bir çözüm paketine abone olabilirsiniz.

 • Yazılımı kullanmak için her an internete bağlı olmak zorunda mıyım?

  Hayır. İlk aktivasyonun ardından yazılımınız 30 gün boyunca çevrimdışı çalışır. 30 günden sonra yeniden internete bağlanmanız gerekir. Endişelenmeyin, size 7 gün öncesinde hatırlatma yapacağız.

 • Tüm çalışmalarım buluta aktarılır mı?

  Masaüstü uygulamaları ve ilgili kullanıcı verileri yerel makinenizde depolanır. Bulut hizmeti uygulamalarını kullanırken verileri bulutta veya yerel makinenizde depolamayı seçebilirsiniz. Tüm yerel verilerinizi, aboneliğinizi sonlandırmaya karar verdiğinizde bile koruyabilirsiniz.

 • Abonelikte, eski yazılımımda olmayan başka hangi imkanlar var?

  Abonelik teklifleri size daha fazla değer sunarken şunlara sahip olmanızı sağlar:

  • Her zaman en son yazılımlara, yükseltmelere ve önceki sürümlere erişim
  • Yazılımınızı olmak zorunda olduğunuz her yerde; evde, işte veya yolda kullanma
  • Çalışmanızın 2B ve 3B görüntülerini paylaşarak yorumları doğrudan ürününüzde görüntüleme
  • Yeni araçları, büyük bir ön yatırım yapmadan deneme
  • Kurumunuzun değişen ihtiyaçlarına uyacak şekilde kapsamı değiştirme
  • Satın aldığınız ürünleri doğrudan cihazlara dağıtarak veya kullanıcılara, ürünleri Autodesk masaüstü uygulaması üzerinden kendi cihazlarına indirmelerine imkan tanıyarak ürünlere anında erişim izni verme
  • Teknik destek alma: Teknik sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözmek için telefon, çevrimiçi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü yardımı olanaklarından birini seçin.

Premium deneyimi keşfedin

Autodesk Premium plan, 50 veya daha fazla aboneliği yöneten işletmelerde verimliliği artırmak için tasarlanmıştır. Bir premium plana yükselterek aboneler 7/24 desteğe, ürün kullanım raporlarına ve çoklu oturum açma özelliğine sahip olurlar.

KALICI LİSANS TAKASI TEKLİFİ

Müşteriler, 1998-2021 sürüm yıllarına ait olan ve aktif bir bakım anlaşması kapsamında olmayan kalıcı lisansların koşulları karşılayan ilişkili lisans kayıtlarını takas ederek, sektörel çözüm paketleri veya uygun bağımsız ürünler için tek kullanıcı erişimi sunan uygun 3 yıllık aboneliklerin Autodesk Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %20'ye varan veya tek kullanıcı erişimi sunan uygun 1 yıllık aboneliklerin SRP'si üzerinden %15'e varan indirimden yararlanabilirler. Tam ürün listeleri, ayrıntılar ve kısıtlamalar için www.autodesk.com.tr/campaigns/trade-in-perpetual/terms-and-conditions adresine gidin.

Teklif; 7 Kasım’dan 22 Ocak 2021'e kadar Avrupa Ekonomik Alanı, İsviçre, Arnavutluk, Bosna Hersek, Kosova, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan, Akdeniz, Türkiye, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nda (CIS) geçerlidir. Not: Kırım Yarımadası teklif kapsamında değildir. Bazı ürünler ve koşullar, bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

Yalnızca katılan iş ortakları ve Autodesk Store'ları tarafından sunulur. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Autodesk iş ortağınıza danışın.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU TEKLİFİ HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARI DEĞİŞTİRİLEBİLİR VE ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. Bu teklif yalnızca ticari kopyalar için geçerlidir.

Abonelik avantajlarının tamamı, tüm ürünler veya hizmetler için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, geçerli Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına ve/veya Autodesk Hizmet Şartları'na tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD, AutoCAD LT, 3ds Max, ArtCAM, Civil 3D, FeatureCAM, Fusion, Fusion 360, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, PowerInspect, PowerMill, PowerShape, Revit, Revit LT, Robot, Showcase; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

This promotion ended on October 23rd, 2020, please visit the https://www.autodesk.com/promotions for more information on promotions currently available.