E-book Registration Form

Daha hızlı tasarım yapmak, tasarımların farklı varyasyonlarını hızlıca oluşturmak mükün. Nasıl mı? Aşağıdaki formu doldurun, Tasarımı Parametrize Etmenin Kılavuzu’na Ulaşın

Bu kitapla birlikte nasıl hızlı tasarımlar yapılabileceğini, nasıl bir tasarımın farklı varyasyonlarını hızlıca oluşturabileceğimizi anlamış olacaksınız.

Bu ücretsiz e-kitabı indirin tasarımı parametrik hale getirmenin hızlı ve kolay yollarını öğrenin

Timuçin Ersin Tasdemir, lisans egitimini Yildiz Teknik Üniversitesi Gemi Insaati ve Gemi Makinalari Mühendisligi üzerine derece ile tamamladiktan sonra özellikle üretim endüstrisinde çesitli firmalarin bünyesinde çalisarak tecrübe edindi. Autodesk’e katilana kadar Simülasyon ve Veri Yönetimi ürünlerinden sorumlu Uygulama Mühendisi olarak çalisti. Bu süreçte teknik basarilari sayesinde Elite Application Engineer ödülüne layik görüldü. Autodesk bünyesindeki üretim ürünlerinden sorumlulugu simülasyondan tasarima, veri yönetiminden CAM uzmanliklarina kadar genis bir yelpazeyi kapsamaktadir. Bu yelpaze ile Autodesk müsterilerine tecrübesini de kullanarak verimliliklerini arttiracak en uygun çözümü önermektedir. Tasdemir, halihazirda ITÜ’de Makina Dinamigi üzerine akademik egitimine çesitli arastirmalari ile devam etmektedir.

ELECTRON (SİSTEM TEKNİK)

“Autodesk® Inventor®’ın iLogic özelliğini kullanarak, parametrik programlanmış tasarım anlayışını kazandık. Bu sayede, örneğin bir kurutma fırını için gereken beş günlük tasarım sürecini ilk etapta 1 güne indirdik ve iyileştirmeler sonrasında ise 1 saate indirilmesini hedefledik.”

Tolgay Hıçkıran
Kalite Güvence Mühendisi

Başarı Hikayesi Videosunu İzleyin