Autodesk Logo

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk'in Sektörünüze Özel Çözüm Paketi
ile Tanışın

Barida Grup’un tercihi Autodesk® Invetor®

"Autodesk Inventor sayesinde tasarımcı başına düşen tasarım sürelerinin giderek azaldığını, hata sayısının minimize olduğunu görüyoruz."

Onur Kalfa
Barida Grup Genel Müdürü

Başarı Hikayesi Videosunu İzleyin

Autodesk Inventor’un içinde bulunan ilogic özelliği gerek montaj gerekse teknik resimlerin kolayca parametrize edilmesini sağlamaktadır.Bu sayede 5 gün sürecek olan tasarım işlemi 1 güne kadar düşürülebilmektedir. Şimdi Keşfedin.

Autodesk Inventor'ı keşfedin

Yeni fikirler üretebilmek ve daha yaratıcı olabilmek için artık zaman bulabileceksiniz.

  • Parametrik, serbest biçimli ve direkt düzenleme gibi modelleme araçları ile istediğiniz şekilde tasarlayın
  • Büyük ve karmaşık montaj tasarımlarını oluşturma, yönetme ve belgeleme süreçlerini hızlandırın
  • Inventor ve AutoCAD® arasında mekanik ve elektrik bilgilerini gerçek zamanlı olarak paylaşın, tek bir sistemde yapılan değişiklikler hızla diğer sistemlerde de güncellensin

ÜCRETSİZ DENEYİN

Inventor’ı ister tek başına bir ürün olarak satın alabilir isterseniz de Autodesk® Ürün Tasarım Çözüm Paketi içinde kullanabilirsiniz.

Image courtesy of A. Hasenbank

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD, Inventor, and Product Design Suite are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.