Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AUTODESK® INVENTOR® 2016


MÜŞTERİLERİMİZDEN ALDIĞIMIZ GERİ BİLDİRİMLER SAYESİNDE AUTODESK INVENTOR HER


ZAMANKİNDEN DAHA İYİ

En beğenilen yeni özelliklerimizden bazılarına göz atın

Arayüz iyileştirmesinden geliştirilmiş iş akışına kadar,kullanıcılarımızdan Inventor'ın yeni sürümü için çok fazla talep geldi. Tüm bu talepleri yeni sürüme eklediğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Autodesk® Inventor® 2016'daki değişiklikleri görmek için aşağıdaki videoları inceleyin.

ABONE MÜŞTERİLER

YENİ SÜRÜMÜ İNDİRİN  

Ek ücret ödemek yok.

ABONELİĞİNİZ YOK MU?

DAHA FAZLA BİLGİ  

Tüm verilerinizi birbirleriyle ilişkilendirerek saklayın

Dosyanız başka bir CAD sürümüne mi ait? Sorun değil. Dosyayı Inventor birleştiricisine gönderin ve tasarlamaya başlayın. Tüm datalar birbiriyle ilişkili olacağı için çeviri, geometri düzenleme, dosyaları yeniden birleştirme işlemleri ile zaman kaybetmeyin. Eğer başka sürüme ait olan bir dosyada güncelleme olursa, Inventor, çalıştığınız tüm dosyaları değişikliklere uyum sağlayabilmeleri için sorunsuz bir şekilde güncelleyecektir. Tasarımınızı model değişikliklerinden dolayı yeniden düzenlemenize gerek kalmayacaktır.

 

Yenilikler: AnyCAD

DWG Desteği

En karışık bölümleri istediğiniz gibi modelleyin

Parametrik ve doğrudan düzenleme yapmaya tabii ki devam edebileceksiniz. Aynı zamanda T-SplinesTM teknolojisini de daha kolay kullanılır hale getirebilmek için geliştirdik. Düz (G2 devamlılığı) ve geometrik olarak hatasız serbest-biçim yüzeyler yaratarak Inventor'ın etkili karma modelleme iş akışlarıyla birleştirin.

Yenilikler: Serbest biçim

Güçlü metal saç levha iş akışları

Inventor artık sıfır yarıçaplı dönüşleri ve çok katmanlı dolulukları da destekliyor. Bu da modelleme yaparken verimliliği artırıyor.

Yenilikler: Saç Levha

Geliştirilmiş elektromekanik iş akışları

Bu süreç artık çok kolay. Bir AutoCAD® Electrical çizimi alın, Inventor içerisine 3B olarak aktarın ve elektrik ile mekaniği birbirine bağlayın. Tam bir birleşme elde edeceksiniz. AutoCAD Electrical'da değişiklik yaptığınızda, Inventor dosyası da değiştirilecek. (Kablo tesisatı ve dağıtımı için etkili bir özelliktir.)

Yenilikler: Elektromekanik

Tasarım belgeleme işini tamamen yeni bir boyuta taşıyın

Çizim görünümlerini daha çabuk ve daha kolay hale getirmek için iş akışlarını düzenledik. Aynı zamanda montaj çizimleri için grafik simgelerini geliştirdik, bilgi notu kısımları ekledik ve parçaların açılmış hallerinin görünümlerini daha da iyileştirdik

Yenilikler: Dökümantasyon

Yenilikler: Sunumlar

Kullanım kolaylığı için geliştirilmiş 32 yenilik ile işlerinizi daha hızlı tamamlayın

Bu sene, kullanıcılarımız tarafından Inventor IdeaStation'a gönderilen en iyi 32 fikri programlara uyguladık. Yeni iş akışları sayesinde oluşturulan kısımlarla daha üretken olmanız, montaj modelleri ile de daha kolay çalışmanız sağlanacak. Bu özelliklerin tümüne, sizin için hazırlanan yeni MyHome sayfasından ulaşabilirsiniz.

Montaj Modelleme

Parçaların Modellemesi

Yenilikler: MyHome

Endüstri’nin Geleceği

Inventor'ın yeni sürümüne ilave üretim desteği de ekledik. Aynı zamanda Autodesk® Product Design Suite kullanıcıları için Fusion 360 erişimi de mevcut. Autodesk® Account üzerinden son sürümleri takip ederek bilgi edinmeye devam edin.

Fusion 360

Ek Üretim

*IdeaStation'dan kullanıcı önerileri

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD, Inventor, and T-Splines are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.