Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

AutoCAD 2018 Çıktı!

30 yılı aşkın süredir çığır açan iyileştirme ve geliştirmeleriyle, milyonlarca sadık kullanıcısıyla AutoCAD, 2 ve 3 boyutlu tasarım yazılımları arasında liderdir.

AutoCAD 2018’I ücretsiz deneyin

Artık abonelik modeliyle AutoCAD'in en güncel sürümüne ulaşmak daha kolay!

 • AUTOCAD 2018'İN YENİ FİYATINI GÖRDÜNÜZ MÜ?

  Fiyat Teklifinizi Alın

  • AutoCAD Sürümlerini Karşılaştırın

   AutoCAD’in son sürümünün diğer eski sürümlere göre farkını keşfedin

   Sürümleri Karşılaştırın

 • Lynn Allen’dan AutoCAD ve AutoCAD LT’ye Özel İpuçları

  Autodesk Teknoloji Gurusu Lynn Allen, 10 yılı aşkın süredir AutoCAD ve AutoCAD LT’y’e özel, kullanımı kolaylaştıran ve verimliliği artıran ipuçlarını ortaya çıkarıyor. Sizler için en iyilerini “Lynn Allen Best Of e-Kitabı” ile bir araya topladık. (Dokuman İngilizcedir)

  • Üretime Özel AutoCAD Mechanical

    

   • İçinde hazır parça kütüphanesi (700.000 standard parça ve özellikler)
   • Makina dayanım hesabı
   • Otomatik malzeme listesi (BOM) oluşturma imkanı
 • AutoCAD 2017’deki yeni özellikler ile işinizi kolaylaştıracak püf noktalarını keşfedin!

  Performansınızı artıracak iyileştirilmiş birçok araç içeren AutoCAD 2017 çok daha iyi bir tasarım deneyimi sunuyor. En güncel AutoCAd ile verimliliğinizi artıracak ipuçlarını keşfedin. (Dokuman İngilizcedir)

AutoCAD’e daha yakından bakın

AutoCAD’i ilk defa mı kullanacaksınız veya her gün kullanıyor musnuz? Şimdi aşağıda yer alan ipuçları ve verimliliğinizi artıracak kılavuzlara göz atın.

 • 3B ile Gelen Başarı

  Bir inşaat mühendisliği firması olan Commonwealth Engineers, 3B kullanmadığı için önemli bir iş fırsatını kaçırdı. Rekabet gücünü korumak için firmanın 3B'ye nasıl geçiş yaptığını öğrenin.

 • AutoCAD Mobil ile Yepyeni bir Kütüphane

  AutoCAD mobil uygulaması sayesinde bir haftalık dokümantasyon işi sadece dört saate iniyor.

 • Hitchhiker’ın Kılavuzu - AutoCAD Temel Prensipleri

  Nereden başlamalıyım? O komutu hatırlayamıyorum! Bu ifadeler size tanıdık geliyor mu? Bu kılavuz sayesinde AutoCAD ve AutoCAD LT ile 2 boyutlu çizimler oluşturmanız için ihtiyacınız olan tüm temel komutları öğrenebilirsiniz. (Dokuman İngilizcedir)

 • AutoCAD Kısayolları Kılavuzu

  Alfabetik sıraya göre hazırlanmış klavye kısayolları. Toggles & ekran yönetimi, yazdırılabilir klavye stickerları. Oldukça kolay, değil mi? (Dokuman İngilizcedir)

 • Tasarım Zamanı: Watches of Switzerland

  Önde gelen bir mimarlık bürosunun, dünyanın en büyük saat mağazalarından birini tasarlarken neden AutoCAD'i tercih ettiğini öğrenin. Tasarım şirketinden asansör üreticisine ve diğer danışmanlara kadar bu rakipsiz, dev mağazanın AutoCAD sayesinde nasıl hayata geçirildiğine tanık olun.

 • AutoCAD’le BT’den İç Mimarlığa Yolculuk

  AutoCAD sayesinde bir kadının, yaşamı boyunca kurduğu iç mimarlık hayalinin peşinden gitmek için teknoloji kariyerini nasıl geride bıraktığını keşfedin.

 • Hareket Özgürlüğü Kazanmış Bir AutoCAD: CAD İş Akışınızda Mobil Kullanımın Avantajlarından Yararlanın

  AutoCAD mobil uygulaması sayesinde artık hareket halindeyken de DWG çizimlerini görüntüleme, oluşturma, düzenleme ve paylaşma imkanınız var. Uygulamamız AutoCAD aboneliğinizin bir parçası olarak sunulur.

 • AutoCAD Boyama Kitabı

  Rengarenk AutoCAD… Biraz rahatlayın, AutoCAD boyama kitabının keyfini çıkarın.

2D ve 3D AutoCAD ürünlerini karşılaştırın.

AutoCAD mi AutoCAD LT mi? Hangisi 2D çizimlerim için daha iyi? AutoCAD yatırımı yapması için yöneticimi nasıl ikna edebilirim? Tüm bu soruların yanıtları burada.

 • Hangi yazılımı kullanmalısınız? ROI hesaplamalarıyla keşfedin.

  Çok fazla yazılım var. Hepsinin maliyeti ve faydaları birbirinden farklı. Bu durumda nasıl karar vereceksiniz? Yönetim ekibini yatırım yapmaları için nasıl ikna edeceksiniz? CAD sektörü uzmanı Robert Gren tarafından hazırlanan bu döküman sizlere, ROI hesaplama ve yazılım tercihinizi belirlemede ihtiyacınız olan basit ayrıntıları sağlayacak.

 • Üretime Özel AutoCAD Mechanical

   

  • İçinde hazır parça kütüphanesi (700.000 standard parça ve özellikler)
  • Makina dayanım hesabı
  • Otomatik malzeme listesi (BOM) oluşturma imkanı

Abonelik ile;


 1. Abonelik süresi esnekliği

  3 aylık, yıllık ve çok yıllık (2 ve 3 yıl) seçenekleriyle yazılımınızı ihtiyacınız olan süre kadar kullanabilirsiniz.


 2. En güncel sürümler

  Abonelik ile en güncel sürümlere erişebilirsiniz.


 3. Esnek lisanslama

  Ev Kullanım Hakkları ve Global Seyahat Kullanım Hakları sayesinde yazılımınızı ofis dışında farklı lokasyonlarda ve başka bir ülkedeyken de kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.


 4. Önceki versiyonlara erişim

  Autodesk yazılımlarının önceki sürümlerini indirip kullanabilirisniz.


 5. Teknik Destek

  Teknik destek sayesinde tüm problemleriniz hızlıca çözebilirsiniz.

Autodesk University Extension 6 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşti

Yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlik sunumlarına ulaşabilirsiniz.

Resources

 • Trends and News for CAD Managers

  If you’re a CAD Manager, or interested in up-to-date news and information on topics such as managing software licenses, executing better projects and more, please visit the CAD Manager Center.

 • AutoCAD Blog

  Get AutoCAD news, tips and stories, plus connect with the makers and users of AutoCAD. New information is available constantly.

 • Learn online 24/7 at AU

  Learn from AU experts, hone your skills, and see what’s possible with AutoCAD.

Sign up for updates and offers

Sign up for email updates to receive special offers and the latest news.

Sign Up Now
Sign up for updates
Stay up to date with the latest resources.

1Güncel olmayan (eski) 1998-2016 ve/veya bakım planı bulunmayan 2017 kalıcı lisanslara sahip mevcut müşteriler, kampanya dahilindeki ürünlerin güncel olmayan kalıcı seri numarasını takas ettiklerinde yine kampanya dahilindeki Autodesk ürünlerine ait 3 yılık aboneliğin ÖSF (Önerilen Satış Fiyatı)'sinden %30'e kadar tasarruf edebilir.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD and TrustedDWG are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.