Asset 12 Asset 10 Asset 15 Asset 15 - - - - autodesk_icon_font_04_06_16_kl Asset 11 autodesk_icon_font_04_06_16_kl autodesk_icon_font_1_18_17_start_over-01
  • Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Lisanssız Kullanım Nedir? Ne Sonuçları Olur?

Farkında olmayarak da olsa korsan yazılım kullanmanız program çökmesine, projelerin yarıda kalarak bilgilerin tamamen kaybolmasına ve kişisel verilerin tehlikeye girmesine ve işinizdeki verimin olumsuz yönde etkilenmesine neden olabilir. Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği’nin (BSA) gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre CAD yazılımı dünya üzerinde korsanı üretilen yazılımlar sıralamasında dördüncü sırada yer almaktadır. AutoCAD®, torent sitelerinden indirme veya crack sürüm çoğaltma yoluyla elde edilen en sık korsanı üretilen Autodesk ürünüdür.

Yazılım korsanlığı yazılımı yetkisiz indirme, kopyalama veya dağıtmayı içerir. Korsan yazılım üretmenin en yaygın yolları daha önce zaten kaydedilmiş olan bir yazılımı ya da yabancı platformlardan alınan AutoCAD torrentlerini kullanmak ve geçersiz seri numaraları ya da lisans anahtarları üretmek için yetki dışı keygenleri kullanmaktır. Yazılım korsanlığının mağduru olanlar genelde orijinal yazılım satın aldıklarına inanırlar.

Korsan yazılım mağduru olmayın. Crack veya sahte AutoCAD yazılımı kullanmanın riskleri ve kötü amaçlı yazılımlardan ve veri kayıplarından nasıl korunacağınız hakkında daha fazla bilgi alın. Orijinal AutoCAD yazılımı sahibi olmanın ekonomik seçeneklerini keşfedin.

Kötü Amaçlı Yazılımlar ve Virüsler

Suç örgütleri ve bilgisayar korsanları; finansal bilgilerinizi, kullanıcı adlarınızı, parolalarınızı ve fikri mülkiyet haklarınızı çalmak için sık sık lisanssız yüklediğiniz yazılımlara, kötü amaçlı yazılımlar yoluyla sızarak virüs bulaştırırlar.

Veri Kaybı

Kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdaki dosyalara hasar verebilir; proje dosyalarınız, kişisel belgeleriniz ve fotoğraf koleksiyonunuz dahil verilerinizin kaybolmasına yol açabilir.

Yetersiz Performans

Lisanssız yazılımlarda çoğu zaman en önemli işlevler eksiktir. Bu da en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanda uygulamaların çökmesine neden olabilir. Ayrıca, bilgisayarınızdaki gizli kötü amaçlı yazılımlar PC hızını ciddi oranda yavaşlatır.

Verim Kaybı

Eğer lisanssız bir yazılım; kötü amaçlı yazılımlar yoluyla bilgisayarınıza virüs bulaştırırsa, PC’nizi temizletmeniz gerekecektir. Bu da size zaman kaybettirecek ve üzerinde çalıştığınız projeyi aksatacaktır.

Tüm bu riskleri almamak için AutoCAD’e güvenli ve ekonomik yollardan erişebilirsiniz.

Esneklik

İş ihtiyaçlarınıza göre AutoCAD’e kullanacağınız süre kadar abone olabilirsiniz.

TrustedDWG Formatı

TrustedDWG teknolojisini kullanarak çalışmanızı diğer ekip üyeleriyle güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Autodesk Gelişmiş Teknik Destek (Advanced Support)

Gelişmiş Teknik Destek artık AutoCAD LT aboneliğine dahil.

  • Haftada 5 gün 24 saat sınırsız bire-bir telefon desteği
  • Sohbet Desteği ile daha basit olan ürün sorunlarına anında yanıt
  • Topluluk forumunda 24 saat öncelikli yanıt hakkı
  • Özel eğitim görsel/işitsel yayınlar

AutoCAD Mobil Uygulaması ile AutoCAD her zaman yanınızda!

Şimdi mobil cihazlarınzda AutoCAD çizimleri oluşturun; çizimlerinizi görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın!

Uygulamayı üzretsiz indirin