Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Tasarım otomasyonu

İşinizde Tasarım Otomasyonu Kullanın

Tasarım otomasyonuyla mühendisliğe olan yaklaşımınızı geliştirin, Konya'da makine sektörünü geliştirin.

 

Tasarım otomasyonu nedir?

Tasarım otomasyonu, mühendislik bilgisini ve amacını kaydedip yeniden kullanmanızı sağlar. Otomasyon, zorlu ve tekrarlanan modelleme görevlerinde yapılan hataların ve harcanan zamanın azaltılmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aşağı yöndeki geliştirme süreçlerinin düzenlenmesinde ölçeklendirilebilmektedir.

Tasarım otomasyonunun faydaları

Doğru araçlarla daha verimli çalışabilir, böylece daha büyük mühendislik görevlerine odaklanabilirsiniz.

Daha verimli biçimde tasarlayın

Sac metal parçalar veya kaynak edilmiş çerçeveler çoğunlukla sade ancak zorlu modelleme gerektiren standart özellikler içerir. Tipik ürün özelliklerinin yaratımını otomatikleştirerek fazla iş yükünden kurtulun.

Ürünleri özelliklere göre hızlıca biçimlendirin

Müşteri şartnamesinin karşılanabilmesi için modelleri elle (manüel olarak) değiştirmek mühendislik kaynaklarının tüketilmesine yol açar. 3D modelinizi yaratmak için parametreleri belirleyin, ve sipariş ürün biçimlendiricisini yöneten kuralları kolaylıkla belirleyin.

Aktarımı üretime doğru hızlandırın

Çizimlerin, takım yollarının ve diğer belgelerin yaratımı için standart süreçleri kaydeden ve uygulayan, kolayca kodlanabilen araçlarla otomasyonu mühendisliğin ötesine taşıyın.

"Ortaya çıkardığımız parçaların son derece kesin olması gerekmektedir, ve bunu manüel olarak sağlamak çok fazla zaman almaktadır. Bunu yapmanın daha iyi bir yolu olmalıydı."

Eskiden günlerce veya haftalarca süren işlerin iLogic'le üretici FS-Elliott tarafından nasıl dakikalar içinde tamamlandığını görün.

Görsel FS-Elliott'ın izniyle kullanılmıştır

Tasarım otomasyonuna başlayın

Ürün Tasarım ve Üretim Koleksiyonu'nda sunulan otomasyon araçları, hedeflerinize ulaşırken büyüyen, ölçeklendirilebilir bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Koleksiyondaki ürünler, özel ürün biçimlendiricilerini, yaratım çizimini, takım yollarını, simülasyonu, kurulumu ve daha fazlasını yöneten kuralların tanımlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Konya'da makine sektörü ile ilgili merak ettiğiniz bir konu varsa ya da abonelik hakkında bilgi almak isterseniz, +90 850 390 7406 numaralı ücretsiz hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak size özel teklifler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu formu doldurarak Autodesk satış uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.