• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Türkiye'den Müşteri Başarı Öyküleri

Autodesk ürün ve çözümleriyle ulaşılan başarılara tanıklık edin

Sayfa görünümü:

Üretim Sektörü

 • Alfemo Mobilya

  “Autodesk® Inventor®‘ın sektörel kullanıma uygun yaklaşım içermesi, mobilya ürünleri alanında çok önemli bir fark yaratıyor. %20 oranında artan iş yükümüze rağmen, daha az kişiyle iki kat daha fazla proje üretmeye başladık.

  Mehmet Taş
  Ürün Geliştirme Müdürü
  Alfemo

   Uçtan uca 3B mobilya tasarımı

 • BARIDA GRUP

  “Autodesk Inventor sayesinde tasarımcı başına düşen tasarım sürelerinin giderek azaldığını, hata sayısının minimize olduğunu görüyoruz”

  Onur Kalfa
  Barida Grup Genel Müdürü

 • BMC

  "Çağımızın rekabetçi piyasa koşullarında, kısa vadede ürünleri ortaya koymak, revizeleri hızla hayata geçirebilmek ve müşteri beklentilerine hızlı cevap verebilmek hayati önem taşıyor. Autodesk, sürekli geliştirdiği teknolojilerle bu konudaki beklentilerimize en iyi şekilde cevap veriyor.

  Cüneyt Targotay
  Bölüm Yöneticisi Bilgi İşlem ve Sistem Mühendisliği Bölümü
  BMC

   Türk Otomotiv Kurulusunun Küresel Basarisi

 • BPLAS

  BPLAS’da sahip olduğumuz 38 yıllık plastik bilgi birikimimize dayanarak, en iyi simülasyon ve analiz uygulaması olduğuna inandığımız Autodesk Moldflow ürün ailesini kullanıyoruz.”

  Ercan Güler
  Bilgi İşlem Md. Gn. Md. Yrd.
  BPLAS

   Kaliteli Ürün ve İş Süreçleri ile Gelen Küresel Başarı

 • Ektam Makine

  “Projelerimizi Autodesk Inventor ile 3 boyutlu tasarlayarak, hem hataları kolayca görebiliyor hem de müşterilerimizden gelen revizyonları çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirebiliyoruz. Ayrıca, paketle birlikte gelen Showcase yazılımı sayesinde etkili müşteri sunumlarını kolaylıkla hazırlayabiliyoruz.”

  Tunç Bilgincan/Tasarım Uzmanı-Ektam Makine
  Gökhan Sağlam/ Tasarım Uzmanı-Ektam Makine
  Ercan Üstündağ/ Tasarım Uzmanı-Ektam Makine

   Sofranızdaki Şişenin Ardındaki Mühendislik Gücü

 • Eltaş Transformatör

  “Iki haftada bir trafo tasarlarken, Autodesk® Inventor® kullanmaya basladiktan sonra yagli ya da kuru tipteki bir trafoyu yarim günde tam anlamiyla tasarlayabiliyoruz. Edindigimiz bu çok ciddi zaman ve isgücü tasarrufu, Eltas’in gelecek hedefleriyle ve yurt disi pazarlarindaki iddiasiyla da örtüsüyor.”

  Proje Konstrüksiyon Şefi A.K.
  Eltaş Transformatör

   Trafo tasarımında 3. boyut

 • Erdemgiller

  AutoCAD Inventor LT ürün tasarımlarımızı geliştirmemiz, üretime daha hızlı girmemiz, tasarımlarımızın imal edilebilir olduğundan emin olmamız, maliyetlerimizi azaltmamız ve iş akışlarını otomatikleştirerek üretkenliğimizi arttırmamızda büyük fayda sağlıyor."

  Sualp İşgüzerer
  Yönetim Kurulu Üyesi
  ERDEMGILLER

   ERDEMGILLER’de sürdürülebilir kalite için teknoloji

 • Ersencer Mühendislik

  “Bir projedeki tasarım, proje yönetimi, prototip üretimi gibi her adımda hatasız sonuç elde etmeye yönelik beklentilerimize en iyi cevapları Autodesk Product Design Suite ile elde ediyoruz. Autodesk Product Design Suite bize bir proje yönetimi mantığı içerisinde, manuel çizimde hemen göremeyeceğimiz hataları gösteriyor, ürünün bittiğinde nasıl çalışacağını simüle ediyor, revizyonları hızla hayata geçirmemize olanak veriyor.

  Erol Sencer
  Kurucu ve Genel Müdür
  Ersencer Mühendislik

   Türk madenciliğine yerli katkı

 • Ford Otosan

  "Autodesk Alias Automotive, gördüğüm en iyi otomotiv tasarım aracı. Görselleştirmede, render ve yüzey tasarımında çok güçlü olmasının yanı sıra, en basit çizimden en kompleks yüzeylere kadar her aşamada rahatlıkla kullanabiliyoruz. Alias kullanmadığımız bir hayatı düşünemiyorum."

  Onur Ali Akın
  Tasarımcı, Design Studio
  Ford Otosan

   Ford Otosan’da tasarımın gücü

 • Hidromek

  Bir tasarımcı olarak, Alias ile çalışmaya başladığım zaman kendimi evimde gibi hissediyorum. Autodesk Alias Design, bugün şirketimizde bir çalışma kültürüne dönüşmüş ve neredeyse Hidromek’in DNA’sına işlemiş durumda.”

  Hakan Telışık
  Tasarım Stüdyosu Yöneticisi
  Hidromek

   Dünyanın tercih ettiği yenilikçi tasarımlar

 • Kale Kilit

  “Autodesk Inventor’un adaptasyonu ve iş akışlarımızın buna göre değiştirilmesiyle 2009 öncesinde yılda 2 adet olan yeni ürün sayımız 9’a çıktı. Bir sonraki yıl ise bu sayı 10 oldu. Daha farklı bir şekilde ifade edecek olursam, yaklaşık 2 yılda biten tasarım ve imalat süreci 6 aya indi.”

  Ergin Özgen
  Araştırma ve Geliştirme Müdürü
  Kale Kilit

   Kapı ve kilit güvenliğinde Kale farkı

 • Magneti Marelli Mako

  “Normal şartlar altında, elimizdeki plastik malzemenin kalıba akışını görme şansımız yok. Plastik akışı kapalı alanda gerçekleşiyor. Moldflow, bize bu akışı simüle ediyor, analiz raporları almamızı sağlıyor ve en mükemmel kalıbı tasarlamamıza olanak veriyor.”

  Celalettin Çağlar
  Kalıp Aparat Tasarımcısı
  Magneti Marelli Mako

   Artan Üretim Verimliliği

 • Norm Çevre Teknolojileri

  “Avrupa’da kurulacak bir enerji santralinin arıtma tesisi için ‘A sıfır’ boyutunda 35 tane P&ID çizimi hazırladık ve bu çizimler onaylandı. Autodesk Plant Design Suite 2013’ü kullanmadan bu yoğunlukta ve çok yüksek beklentilere cevap veren bir çalışmayı başarıyla gerçekleştiremezdik. Bu deneyimin bize tüm dünyada yeni kapılar açacağına inanıyorum.”

  Murad Özbaşaran
  Genel Müdür (Çevre Mühendisi)
  Norm Çevre Teknolojileri

   Çevre teknolojilerinde dünyaya örnek mühendislik gücü

 • ELECTRON (SİSTEM TEKNİK)

  “Autodesk® Inventor®’ın iLogic özelliğini kullanarak, parametrik programlanmış tasarım anlayışını kazandık. Bu sayede, örneğin bir kurutma fırını için gereken beş günlük tasarım sürecini ilk etapta 1 güne indirdik ve iyileştirmeler sonrasında ise 1 saate indirilmesini hedefledik.”

  Tolgay Hıçkıran
  Kalite Güvence Mühendisi

 • Teknima

  Autodesk® Smulation CFD’nin en büyük katkısı, boşa harcanan zaman ve emekleri ortadan kaldırmasıdır. Çünkü her alternatif için sonuçları ekranda görüyorsunuz. Projenin istenen noktaya hızla gelebilmesinde Autodesk® Smulation CFD’ye çok şey borçluyuz.

  Mehmet Emin Yılmaz
  Metalurji ve Malzeme Mühendisi
  Teknima

   Fan imalatında %100 yerli bir marka