• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Türkiye'den Müşteri Başarı Öyküleri

Autodesk ürün ve çözümleriyle ulaşılan başarılara tanıklık edin

Sayfa görünümü:

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Sektörü

 • DEKOGROUP

  “Daha önce farklı programlarla çalışmış biri olarak Autodesk® Revit® MEP’i yaratıcı kişilere çok sayıda olanak sunan bir platform olarak görüyorum. Önemli ölçüde zaman avantajı da sağlayan Autodesk® Revit® MEP aynı zmaanda hata yapma riskini minimuma indiriyor.”

  Behnam Aghbali
  Proje Yöneticisi-yüksek Makine Mğhendisi
  Deko Proje Danışmanlık Mühendislik

   Mekanik sistemlerde yeni çağ

 • Demirce Mimarlık

  “Tasarımı ön planda tutuyorsanız tümden gelmek durumundasınız. Aksi halde varacağınız noktayı çok kolay kaybedebilirsiniz. Autodesk® Revit® Architecture 2016, projemizi geliştirirken yolumuzu kaybetmemize izin vermiyor. En önemlisi verimliliğimizi artırarak bize çok ciddi zaman kazandırırken, yaratıcılığımızın önündeki engellerin kaldırılmasını da sağlıyor.”

  Burçin Demirci
  Mimar, Kurucu Ortak

  Alpay Demirci
  Mimar, Kurucu Ortak

   Yaşamla bütünleşen yapıların ardındaki mimar dokunuşu

 • Dinamik Proje

  “Gelişen süreçte Türkiye’de, yurt dışı mimari grupların da katılımı ile BIM esasına dayanan çok büyük ölçekli projeler söz konusudur. Bu projeler BIM esaslı tasarım ön şartı ile önümüze gelmektedir ve bu tür projelerin sayısı artmaktadır.”

  Erden Ayas
  Proje Yöneticisi
  Dinamik Proje Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri Ltd. Şti.

   Geleceğe yatırımın diğer adı

 • Dome Partners

  “BIM temelli iş yapma anlayışına geçmek zaman ve emek gerektiriyor. Biz bu emeği harcadık ve kendi içimizde projenin tüm seviyelerinde Revit kullanımını başarıyla sağladık. Şu an üzerinde çalıştığımız ve Kazakistan’da hayata geçirilen Han Çadırı Projesi ise Autodesk Revit üzerinde kurulan bir işbirliği örneği olarak hepimize gurur veriyor.

  Onur Altuni
  Ortak, Mimar, BIM Yöneticisi
  Dome Partners

   BIM ile yükselen kusursuz yapılar

 • Epig Mimarlık

  “Müşterilerimize Autodesk Building Design Suite platformunu kullanmalarını, şantiyede Autodesk® Revit® bilen insanlar kullanmalarını öneriyoruz. Tüm disiplinlerin aynı platformda çalışıyor ve aynı dili konuşuyor olması yapı endüstrisinde kalite çıtasını çok daha yükseltebilir diye düşünüyorum.”

  Semiha Güneş
  Kurucu Mimar
  Epig Mimarlık

   Deneyim ve teknoloji mimari mükemmellik yolunda birleşiyor

 • Era Şehircilik

  “Revit® Architecture 2013, üzerinde çalıştığınız proje ile ilgili aklınıza takılan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar size sunuyor ve bu detaylarla ilgili yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri en kısa sürede yapmanızı ve sonucu üç boyutlu görebilmenizi sağlıyor.”

  Ekim Orhan İsmi
  Mimar
  ERA Şehircilik, Mimarlık ve Müşavirlik

   Mimari tasarımda 3 boyutlu algı

 • GAD

  Bugün, mimari tasarımda teknolojinin geldiği nokta, yeni bir kullanıcı deneyimini, Autodesk Revit Architecture’ı işaret ediyor. Biz de GAD ekibi olarak projelerimizi Revit Architecture ile tasarlıyoruz. GAD’ı bir Revit kalesi olarak görebilirsiniz!”

  Gökhan Avcıoğlu
  GAD Kurucu Mimar

   İstanbul - New York hattında GAD usulü mimarlık

 • Limtaş

  “Autodesk Building Design Suite Premium 2015, AutoCAD Structure Detailing ve özellikle çakışmaları revize etmede çok kullanışlı bulduğumuz Navisworks yazılımlarını kullanıyoruz. Autodesk’in sunduğu bulut bilişim hizmetlerinden yararlanarak, mühendislerin merkeze bağlanarak hızlı bir şekilde yapılan işi kontrol etmesini sağlayan bir sistem kurmuş bulunuyoruz.”

  Mustafa Şallı
  Kurucu Ortak-İnşaat yük. Müh.
  ve Geoteknik Mühendisi

   Yüksek teknoloji ile sürdürülebilir başarı

 • Probi

  “Revit Structure ile bir binayı tamamlayan tüm disiplinlerle daha güçlü bir entegrasyon sağlamış olduk. Mimarisinden mekanik/ elektrik sistemlerine kadar tüm katmanları Revit üzerinde çalışılmış projeler, dünyanın neresinde olursa olsun fark yaratıyor.

  Fikret Berker
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Probi

   Probi, Revit Structure İle Beş Kat Hız Kazandı

 • Sezyum Mimarlık

  “Autodesk Building Design Suite ile projelerimizin mimari, iç mimari, zemin, statik, mekanik, elektrik, peyzaj ve cephe projelerini aynı anda, bütünleşik bir altyapıda, birindeki değişikliğin diğer katmanı nasıl etkilediğini anında görerek tasarlayabiliyoruz.”

  Hüseyin Boyacı
  Kurucu Ortak-İç Mimar
  Sezyum Mimarlık

  Mennan Elmacı
  Kurucu Ortak-Mimar
  Sezyum Mimarlık

   Yeni nesil yapı projeleri

 • SN Elektrik

  “Autodesk® Revit®’i kullanıyor olmamız ile elde ettiğimiz en önemli fayda, koordinasyon ve yönetim gücü elde etmemizdir. SN Elektrik Proje ve Mühendislik Hizmetleri’ni sektörde rakiplerinden ayıran en önemli özelliği şantiye koordinasyonunu da sağlıyor olmasıdır.”

  Nüvit Sevüktekin
  BIM Koordinatörü
  SN Elektrik Proje ve Mühendislik
  Hizmetleri Ltd. Şti

   BIM İle elektrik tesisat projelerinde öncü yaklaşım

 • SN Mühendislik

  “Bugün BIM yaklaşımının öneminin bilincinde olan müşterilerimiz için şantiye koordinasyon sürecini de içeren, verimli, sıfır hataya odaklanan, revizyon maliyetlerini minimize eden projeler geliştiriyor ve yüksek memnuniyet sağlıyoruz.”

  Seyit Kaplan
  Kurucu ve MEP Proje Koordinatörü
  SN Mühendislik

   Yapı Bilgi Modellemesi ile bina servis projelerinde çözüm ortağı

 • Toca Mimarlık

  “2008 sürümünden itibaren kullandığımız Autodesk Revit Architecture, mimari kalıpların dışına çıkarken mühendisliğin gücünü her an hissedebileceğimiz, kullanıcı alışkanlıklarına bağlı olmayan, ekip çalışmasını ve ortak sinerjiyi besleyen, verimli, esnek bir proje geliştirme altyapısı sundu”

  Erdinç Çiftçi
  Genel Müdür
  Toca Mimarlık

   Dünya projelerinde WAF ödüllü TOCA imzası