• Türkiye

  Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

  Stay on our U.S. site

Türkiye'den Müşteri Başarı Öyküleri

Autodesk ürün ve çözümleriyle ulaşılan başarılara tanıklık edin

Satın alma seçenekleriniz ve
fiyat bilgisi için satış
temsilcimiz ile iletişime geçin:


satisdestek@autodesk.com
+90 850 390 7406
Çalışma Saatleri:
Haftaiçi 09:00 AM – 06:00 PM
Tatil Günleri (2018)

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Sektörü

 • DEKOGROUP

  “Daha önce farklı programlarla çalışmış biri olarak Autodesk® Revit® MEP’i yaratıcı kişilere çok sayıda olanak sunan bir platform olarak görüyorum. Önemli ölçüde zaman avantajı da sağlayan Autodesk® Revit® MEP aynı zmaanda hata yapma riskini minimuma indiriyor.”

  Behnam Aghbali
  Proje Yöneticisi-yüksek Makine Mğhendisi
  Deko Proje Danışmanlık Mühendislik

   Mekanik sistemlerde yeni çağ

 • Demirce Mimarlık

  “Tasarımı ön planda tutuyorsanız tümden gelmek durumundasınız. Aksi halde varacağınız noktayı çok kolay kaybedebilirsiniz. Autodesk® Revit® Architecture 2016, projemizi geliştirirken yolumuzu kaybetmemize izin vermiyor. En önemlisi verimliliğimizi artırarak bize çok ciddi zaman kazandırırken, yaratıcılığımızın önündeki engellerin kaldırılmasını da sağlıyor.”

  Burçin Demirci
  Mimar, Kurucu Ortak

  Alpay Demirci
  Mimar, Kurucu Ortak

   Yaşamla bütünleşen yapıların ardındaki mimar dokunuşu

 • Dinamik Proje

  “Gelişen süreçte Türkiye’de, yurt dışı mimari grupların da katılımı ile BIM esasına dayanan çok büyük ölçekli projeler söz konusudur. Bu projeler BIM esaslı tasarım ön şartı ile önümüze gelmektedir ve bu tür projelerin sayısı artmaktadır.”

  Erden Ayas
  Proje Yöneticisi
  Dinamik Proje Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri Ltd. Şti.

   Geleceğe yatırımın diğer adı

 • Dome Partners

  “BIM temelli iş yapma anlayışına geçmek zaman ve emek gerektiriyor. Biz bu emeği harcadık ve kendi içimizde projenin tüm seviyelerinde Revit kullanımını başarıyla sağladık. Şu an üzerinde çalıştığımız ve Kazakistan’da hayata geçirilen Han Çadırı Projesi ise Autodesk Revit üzerinde kurulan bir işbirliği örneği olarak hepimize gurur veriyor.

  Onur Altuni
  Ortak, Mimar, BIM Yöneticisi
  Dome Partners

   BIM ile yükselen kusursuz yapılar

 • Epig Mimarlık

  “Müşterilerimize Autodesk Building Design Suite platformunu kullanmalarını, şantiyede Autodesk® Revit® bilen insanlar kullanmalarını öneriyoruz. Tüm disiplinlerin aynı platformda çalışıyor ve aynı dili konuşuyor olması yapı endüstrisinde kalite çıtasını çok daha yükseltebilir diye düşünüyorum.”

  Semiha Güneş
  Kurucu Mimar
  Epig Mimarlık

   Deneyim ve teknoloji mimari mükemmellik yolunda birleşiyor

 • Era Şehircilik

  “Revit® Architecture 2013, üzerinde çalıştığınız proje ile ilgili aklınıza takılan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar size sunuyor ve bu detaylarla ilgili yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri en kısa sürede yapmanızı ve sonucu üç boyutlu görebilmenizi sağlıyor.”

  Ekim Orhan İsmi
  Mimar
  ERA Şehircilik, Mimarlık ve Müşavirlik

   Mimari tasarımda 3 boyutlu algı

 • GAD

  Bugün, mimari tasarımda teknolojinin geldiği nokta, yeni bir kullanıcı deneyimini, Autodesk Revit Architecture’ı işaret ediyor. Biz de GAD ekibi olarak projelerimizi Revit Architecture ile tasarlıyoruz. GAD’ı bir Revit kalesi olarak görebilirsiniz!”

  Gökhan Avcıoğlu
  GAD Kurucu Mimar

   İstanbul - New York hattında GAD usulü mimarlık

 • Limtaş

  “Autodesk Building Design Suite Premium 2015, AutoCAD Structure Detailing ve özellikle çakışmaları revize etmede çok kullanışlı bulduğumuz Navisworks yazılımlarını kullanıyoruz. Autodesk’in sunduğu bulut bilişim hizmetlerinden yararlanarak, mühendislerin merkeze bağlanarak hızlı bir şekilde yapılan işi kontrol etmesini sağlayan bir sistem kurmuş bulunuyoruz.”

  Mustafa Şallı
  Kurucu Ortak-İnşaat yük. Müh.
  ve Geoteknik Mühendisi

   Yüksek teknoloji ile sürdürülebilir başarı

 • Probi

  “Revit Structure ile bir binayı tamamlayan tüm disiplinlerle daha güçlü bir entegrasyon sağlamış olduk. Mimarisinden mekanik/ elektrik sistemlerine kadar tüm katmanları Revit üzerinde çalışılmış projeler, dünyanın neresinde olursa olsun fark yaratıyor.

  Fikret Berker
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Probi

   Probi, Revit Structure İle Beş Kat Hız Kazandı

 • Sezyum Mimarlık

  “Autodesk Building Design Suite ile projelerimizin mimari, iç mimari, zemin, statik, mekanik, elektrik, peyzaj ve cephe projelerini aynı anda, bütünleşik bir altyapıda, birindeki değişikliğin diğer katmanı nasıl etkilediğini anında görerek tasarlayabiliyoruz.”

  Hüseyin Boyacı
  Kurucu Ortak-İç Mimar
  Sezyum Mimarlık

  Mennan Elmacı
  Kurucu Ortak-Mimar
  Sezyum Mimarlık

   Yeni nesil yapı projeleri

 • SN Elektrik

  “Autodesk® Revit®’i kullanıyor olmamız ile elde ettiğimiz en önemli fayda, koordinasyon ve yönetim gücü elde etmemizdir. SN Elektrik Proje ve Mühendislik Hizmetleri’ni sektörde rakiplerinden ayıran en önemli özelliği şantiye koordinasyonunu da sağlıyor olmasıdır.”

  Nüvit Sevüktekin
  BIM Koordinatörü
  SN Elektrik Proje ve Mühendislik
  Hizmetleri Ltd. Şti

   BIM İle elektrik tesisat projelerinde öncü yaklaşım

 • SN Mühendislik

  “Bugün BIM yaklaşımının öneminin bilincinde olan müşterilerimiz için şantiye koordinasyon sürecini de içeren, verimli, sıfır hataya odaklanan, revizyon maliyetlerini minimize eden projeler geliştiriyor ve yüksek memnuniyet sağlıyoruz.”

  Seyit Kaplan
  Kurucu ve MEP Proje Koordinatörü
  SN Mühendislik

   Yapı Bilgi Modellemesi ile bina servis projelerinde çözüm ortağı

 • Toca Mimarlık

  “2008 sürümünden itibaren kullandığımız Autodesk Revit Architecture, mimari kalıpların dışına çıkarken mühendisliğin gücünü her an hissedebileceğimiz, kullanıcı alışkanlıklarına bağlı olmayan, ekip çalışmasını ve ortak sinerjiyi besleyen, verimli, esnek bir proje geliştirme altyapısı sundu”

  Erdinç Çiftçi
  Genel Müdür
  Toca Mimarlık

   Dünya projelerinde WAF ödüllü TOCA imzası

Üretim Sektörü

 • Alfemo Mobilya

  “Autodesk® Inventor®‘ın sektörel kullanıma uygun yaklaşım içermesi, mobilya ürünleri alanında çok önemli bir fark yaratıyor. %20 oranında artan iş yükümüze rağmen, daha az kişiyle iki kat daha fazla proje üretmeye başladık.

  Mehmet Taş
  Ürün Geliştirme Müdürü
  Alfemo

   Uçtan uca 3B mobilya tasarımı

 • BARIDA GRUP

  “Autodesk Inventor sayesinde tasarımcı başına düşen tasarım sürelerinin giderek azaldığını, hata sayısının minimize olduğunu görüyoruz”

  Onur Kalfa
  Barida Grup Genel Müdürü

 • BMC

  "Çağımızın rekabetçi piyasa koşullarında, kısa vadede ürünleri ortaya koymak, revizeleri hızla hayata geçirebilmek ve müşteri beklentilerine hızlı cevap verebilmek hayati önem taşıyor. Autodesk, sürekli geliştirdiği teknolojilerle bu konudaki beklentilerimize en iyi şekilde cevap veriyor.

  Cüneyt Targotay
  Bölüm Yöneticisi Bilgi İşlem ve Sistem Mühendisliği Bölümü
  BMC

   Türk Otomotiv Kurulusunun Küresel Basarisi

 • BPLAS

  BPLAS’da sahip olduğumuz 38 yıllık plastik bilgi birikimimize dayanarak, en iyi simülasyon ve analiz uygulaması olduğuna inandığımız Autodesk Moldflow ürün ailesini kullanıyoruz.”

  Ercan Güler
  Bilgi İşlem Md. Gn. Md. Yrd.
  BPLAS

   Kaliteli Ürün ve İş Süreçleri ile Gelen Küresel Başarı

 • Ektam Makine

  “Projelerimizi Autodesk Inventor ile 3 boyutlu tasarlayarak, hem hataları kolayca görebiliyor hem de müşterilerimizden gelen revizyonları çok daha hızlı bir şekilde hayata geçirebiliyoruz. Ayrıca, paketle birlikte gelen Showcase yazılımı sayesinde etkili müşteri sunumlarını kolaylıkla hazırlayabiliyoruz.”

  Tunç Bilgincan/Tasarım Uzmanı-Ektam Makine
  Gökhan Sağlam/ Tasarım Uzmanı-Ektam Makine
  Ercan Üstündağ/ Tasarım Uzmanı-Ektam Makine

   Sofranızdaki Şişenin Ardındaki Mühendislik Gücü

 • Eltaş Transformatör

  “Iki haftada bir trafo tasarlarken, Autodesk® Inventor® kullanmaya basladiktan sonra yagli ya da kuru tipteki bir trafoyu yarim günde tam anlamiyla tasarlayabiliyoruz. Edindigimiz bu çok ciddi zaman ve isgücü tasarrufu, Eltas’in gelecek hedefleriyle ve yurt disi pazarlarindaki iddiasiyla da örtüsüyor.”

  Proje Konstrüksiyon Şefi A.K.
  Eltaş Transformatör

   Trafo tasarımında 3. boyut

 • Erdemgiller

  AutoCAD Inventor LT ürün tasarımlarımızı geliştirmemiz, üretime daha hızlı girmemiz, tasarımlarımızın imal edilebilir olduğundan emin olmamız, maliyetlerimizi azaltmamız ve iş akışlarını otomatikleştirerek üretkenliğimizi arttırmamızda büyük fayda sağlıyor."

  Sualp İşgüzerer
  Yönetim Kurulu Üyesi
  ERDEMGILLER

   ERDEMGILLER’de sürdürülebilir kalite için teknoloji

 • Ersencer Mühendislik

  “Bir projedeki tasarım, proje yönetimi, prototip üretimi gibi her adımda hatasız sonuç elde etmeye yönelik beklentilerimize en iyi cevapları Autodesk Product Design Suite ile elde ediyoruz. Autodesk Product Design Suite bize bir proje yönetimi mantığı içerisinde, manuel çizimde hemen göremeyeceğimiz hataları gösteriyor, ürünün bittiğinde nasıl çalışacağını simüle ediyor, revizyonları hızla hayata geçirmemize olanak veriyor.

  Erol Sencer
  Kurucu ve Genel Müdür
  Ersencer Mühendislik

   Türk madenciliğine yerli katkı

 • Ford Otosan

  "Autodesk Alias Automotive, gördüğüm en iyi otomotiv tasarım aracı. Görselleştirmede, render ve yüzey tasarımında çok güçlü olmasının yanı sıra, en basit çizimden en kompleks yüzeylere kadar her aşamada rahatlıkla kullanabiliyoruz. Alias kullanmadığımız bir hayatı düşünemiyorum."

  Onur Ali Akın
  Tasarımcı, Design Studio
  Ford Otosan

   Ford Otosan’da tasarımın gücü

 • Hidromek

  Bir tasarımcı olarak, Alias ile çalışmaya başladığım zaman kendimi evimde gibi hissediyorum. Autodesk Alias Design, bugün şirketimizde bir çalışma kültürüne dönüşmüş ve neredeyse Hidromek’in DNA’sına işlemiş durumda.”

  Hakan Telışık
  Tasarım Stüdyosu Yöneticisi
  Hidromek

   Dünyanın tercih ettiği yenilikçi tasarımlar

 • Kale Kilit

  “Autodesk Inventor’un adaptasyonu ve iş akışlarımızın buna göre değiştirilmesiyle 2009 öncesinde yılda 2 adet olan yeni ürün sayımız 9’a çıktı. Bir sonraki yıl ise bu sayı 10 oldu. Daha farklı bir şekilde ifade edecek olursam, yaklaşık 2 yılda biten tasarım ve imalat süreci 6 aya indi.”

  Ergin Özgen
  Araştırma ve Geliştirme Müdürü
  Kale Kilit

   Kapı ve kilit güvenliğinde Kale farkı

 • Magneti Marelli Mako

  “Normal şartlar altında, elimizdeki plastik malzemenin kalıba akışını görme şansımız yok. Plastik akışı kapalı alanda gerçekleşiyor. Moldflow, bize bu akışı simüle ediyor, analiz raporları almamızı sağlıyor ve en mükemmel kalıbı tasarlamamıza olanak veriyor.”

  Celalettin Çağlar
  Kalıp Aparat Tasarımcısı
  Magneti Marelli Mako

   Artan Üretim Verimliliği

 • Norm Çevre Teknolojileri

  “Avrupa’da kurulacak bir enerji santralinin arıtma tesisi için ‘A sıfır’ boyutunda 35 tane P&ID çizimi hazırladık ve bu çizimler onaylandı. Autodesk Plant Design Suite 2013’ü kullanmadan bu yoğunlukta ve çok yüksek beklentilere cevap veren bir çalışmayı başarıyla gerçekleştiremezdik. Bu deneyimin bize tüm dünyada yeni kapılar açacağına inanıyorum.”

  Murad Özbaşaran
  Genel Müdür (Çevre Mühendisi)
  Norm Çevre Teknolojileri

   Çevre teknolojilerinde dünyaya örnek mühendislik gücü

 • ELECTRON (SİSTEM TEKNİK)

  “Autodesk® Inventor®’ın iLogic özelliğini kullanarak, parametrik programlanmış tasarım anlayışını kazandık. Bu sayede, örneğin bir kurutma fırını için gereken beş günlük tasarım sürecini ilk etapta 1 güne indirdik ve iyileştirmeler sonrasında ise 1 saate indirilmesini hedefledik.”

  Tolgay Hıçkıran
  Kalite Güvence Mühendisi

 • Teknima

  Autodesk® Smulation CFD’nin en büyük katkısı, boşa harcanan zaman ve emekleri ortadan kaldırmasıdır. Çünkü her alternatif için sonuçları ekranda görüyorsunuz. Projenin istenen noktaya hızla gelebilmesinde Autodesk® Smulation CFD’ye çok şey borçluyuz.

  Mehmet Emin Yılmaz
  Metalurji ve Malzeme Mühendisi
  Teknima

   Fan imalatında %100 yerli bir marka