Yapı Ürünleri Üretim ve İmalatının Geleceği

Uzmanlığınızı yapı projelerine yansıtın ve çevremizdeki alanları tanımlayan kararları destekleyin.

Müşterilerin yapı ürünleri üretici ve imalatçılarından beklentileri

 • %77'Sİ ÖZELLEŞTİRMEYE İHTİYAÇ DUYUYOR

  Yapı sakinlerinin değişen beklentileri nedeniyle mimarların %77'si, özelleştirilmiş çözümlere ve tedarikçilerle daha yakın iş birliğine olan ihtiyacın arttığını gözlemledi

 • %74'Ü DAHA FAZLA İŞ BİRLİĞİNE İHTİYAÇ DUYUYOR

  Ankete katılan mimarların dörtte üçü, projelerinin başarısı için yüksek düzeyde iş birliğine dayalı ilişkilerin çok önemli olduğunu söyledi

 • %48'İ BIM VERİLERİNE İHTİYAÇ DUYUYOR

  Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) uzmanlığı eksikliği, mimarların %23'ü tarafından tedarikçi anlaşmasını bozan durumlar arasında gösterildi

BIM ile iş birliği yapın

Müşterilerinizin ürünlerinizi projelerde belirtmelerini kolaylaştırmak için BIM içeriği sağlayın. Yapı bağlamında tasarımlar yapmak için yapı modelleri içinde çalışın. Tüm paydaşlarınızın daha verimli iletişim kurmasına yardımcı olmak için tüm bu verileri tek ve kapsamlı bir dijital ekosistemde paylaşın.

Büyük ölçekte özelleştirilmiş çözümler sunun

İster standart, ister katalog isterseniz de tamamen özel çözümler hazırlayın, ürün yapılandırmasını otomatikleştirerek veya doğrudan yapı modelinin içinde tasarlayarak ürünlerinizin proje gereksinimlerine mükemmel şekilde uyduğundan emin olun.

Kuruluşunuz genelinde çevikliği artırın

En zorlu proje teslim takvimine bile ayak uydurabilmeniz ve değişen proje gereksinimlerine uyum sağlayabilmeniz gerekir. Kurumsal sistemleri dijitalleştirerek ve üretim süreçlerini optimize ederek mühendislik departmanından satış ekibine kadar her alanda çevikliği artırın.

Öne çıkan kaynaklar

 • HARVARD BUSİNESS REVİEW ANALİTİK HİZMETLERİ

  Mimar ve imalat ortaklıkları

  Yapı projeleriyle birlikte sizin görevleriniz de değişiyor. Bu yeni çalışmada mimarlar, tedarikçilerinin rolünün nasıl değiştiği konusundaki görüşlerini paylaşıyorlar.

 • VECOR

  Daha sürdürülebilir yapılar: her seferinde bir karo

  Vecor'un seramik karolarının çevre üzerindeki etkisini azaltmak için ürün tasarımını ve fabrika modelleme teknolojisini nasıl kullandığını görün.

  Resim Vecor tarafından sağlanmıştır

 • VİEWRAİL

  Otomasyon ile özel merdiven işinde büyüme görüldü

  Alanında lider merdiven parçası ve özel merdiven sistemleri üreticisinin, siparişleri daha hızlı teslim etmek için mühendislik süreçlerini nasıl hızlı bir şekilde uyarladığını görün.

  Resim ViewRail tarafından sağlanmıştır

Strateji hakkında konuşalım

Mimari, mühendislik, inşaat, ürün tasarımı ve üretim süreçlerinin entegrasyonu alanında küresel bir lider olan Autodesk, hedeflerinize ulaşmanız için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olabilir.

İşletme danışmanlığı planlamak üzere bugün iletişime geçin.

Bize ulaştığınız için teşekkürler. Yakında sizinle iletişime geçeceğiz. Bu sırada, inşanın geleceğini tanımlayan teknoloji ve eğilimleri keşfetmeye devam edin.   

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}