Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Autodesk ürünleri için en iyi indirimleri ve size özel teklifleri bulun

Şartlar kopyası

Sepete ekle

ay

yıl

3 yıl

ay

yıl

3 yıl

Resmi sağlayan:

SINIRLI SÜRELİ

ÖZEL TEKLIF

AutoCAD, AutoCAD LT, Revit LT Suite ve Fusion 360 ürünlerinde %33'e varan indirim.

Sadece sınırlı bir süre için AutoCAD, AutoCAD LT, Fusion 360, 3ds Max, Maya ve Revit LT Suite'te indirimden faydalanın.

Hükümler ve koşullara bakın

Yazılımınız ve aboneliklerinizden en iyi şekilde yararlanın

Bu özel teklifler sayesinde indirimler, tavsiye ödülleri ve yükseltmeler elde edin.

Temel ürünleri paket halinde alın ve Autodesk sektörel çözüm paketleri ile tasarruf edin

Her ürünü ayrı ayrı satın almaktansa en güçlü yazılımlarımızdan oluşan bir çözüm paketini büyük indirimle satın alın.

 • Architecture, Engineering & Construction Collection

  AutoCAD, Revit, Civil 3D, InfraWorks ve daha fazlasını içerir.

  Yılda - TL kadar tasarruf edin

  /ay

  /yıl

  /3 yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

 • Product Design & Manufacturing Collection

  AutoCAD, Inventor, Fusion 360 ve daha fazlasını içerir.

  Yılda - TL kadar tasarruf edin

  /ay

  /yıl

  /3 yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

 • Resim Blind Visual Propaganda tarafından sağlanmıştır

  Media & Entertainment Collection

  Maya, 3ds Max, Arnold ve daha fazlasını içerir.

  Yılda - TL kadar tasarruf edin

  /ay

  /yıl

  /3 yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

  • -/yıl

Neden Autodesk'ten satın almalısınız?

Doğrudan Autodesk'ten satın alarak uzman tavsiyesi, kolay finansman gibi birçok harika avantaj elde edersiniz.

Tüm promosyonlarımızdan ve özel tekliflerimizden haberdar olun

Mevcut tüm indirimler, özel teklifler ve promosyonlardan haberdar olmak için e-posta uyarılarına kaydolun.

İlginiz için teşekkür ederiz

Gelecek indirim ve teklifler hakkında sizinle iletişime geçilecektir.

Sıkça sorulan sorular

Autodesk ne tür indirimler ve özel teklifler sunar?

Autodesk, hem yeni hem de mevcut müşterileri için en popüler ürünlerinde periyodik olarak promosyon indirimleri ve özel fırsatlar sunmaktadır. Bu teklifler arasında abonelik yükseltmeleri, sınırlı süre için geçerli özel teklifler, promosyonlar ve dönemsel etkinlikler bulunmaktadır.

Özel teklifler ve indirimler hangi sıklıkla sunuluyor?

Autodesk; yıl boyunca indirimler, özel teklifler ve programlar sağlayabilir. Sunulacak teklif ve indirimler, müşteri türüne ve durumuna, döneme ve diğer faktörlere bağlıdır. Teklifler, genellikle sınırlı bir süre için geçerlidir ve ilan edilen uygunluk gerekliliklerine ve yasal gerekliliklere tabidir.

İlgimi çeken bir indirim gördüğümde ondan nasıl yararlanabilirim?

Yayımlanan özel teklifler; doğrudan web sitemizden, satış ekibimiz aracılığıyla veya seçili iş ortakları aracılığıyla edinilebilir. Eşsiz olabilecek bu teklifler, söz konusu satın alma yollarından biri veya birkaçıyla sınırlı olabilir.

Özel teklifler ve indirimler birleştirilebilir mi?

Yasal hükümler ve koşullarda aksi belirtilmediği sürece, özel teklifler ve indirimler birleştirilemez.

Yasal açıklamalar

Autodesk yazılım ve hizmetleri lisanslı veya abonelik esaslı olarak kullanıma sunmaktadır. Autodesk yazılım ve hizmetlerini (ücretsiz yazılım veya hizmetler dahil) kurma, bunlara erişme ya da başka şekillerde bunları kullanma hakları, ilgili lisans ya da hizmet anlaşmasında Autodesk tarafından açıkça belirtilen lisans hakları ve hizmet yetkileriyle sınırlı olup söz konusu anlaşmanın tüm hükümleri ve koşullarının kabul edilmesine ve bunlara uyulmasına tabidir. Bir plana abone olduğunuzda, kullanılabilirliğe göre plan, sabit bir ücret üzerinden aylık veya yıllık olarak otomatik şekilde yenilenebilir. Tüm avantaj ve satın alma opsiyonları, tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda tüm yazılım veya hizmetler için geçerli olmayabilir. Bulut hizmetlerine erişim, İnternet bağlantısı gerektirir ve Hizmet Şartları'nda belirtilen her türlü coğrafi sınırlamaya tabidir.

Diğer teklifler: Autodesk, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu promosyonları herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kısmen veya tamamen iptal etme, askıya alma veya değiştirme hakkını saklı tutar. Autodesk yazılım fiyatlarında değişiklik yapılabilir.

 • Yasal hükümler ve koşullar

  Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

  Bu promosyon, 19.01.2021 ile 29.01.2021 tarihleri arasında Autodesk’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerindeki e-ticaret sitelerinden (www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr) AutoCAD için yapılan 1 yıllık yeni ticari abonelik satın alma işlemlerinde %10 ve 3 yıllık abonelik satın alma işlemlerinde %20 indirim; AutoCAD LT ve Revit LT Suite için yapılan 1 yıllık ve 3 yıllık abonelik satın alma işlemlerinde ise %20 indirim sunar.

  DİĞER TEKLİFLER:

  Bu Autodesk promosyonu, teklifin Hüküm ve Koşulları'nda aksi belirtilmediği sürece diğer Autodesk promosyon teklifleri, özel fiyatlar veya başka tekliflerle birlikte kullanılamaz. Autodesk aynı anda yalnızca bir promosyonun kullanılmasını destekleyebilir. Promosyonunuzdan yararlanmak için ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. İndirim, alışveriş sepetinizde otomatik olarak görünür.

  AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONLARI HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

  Autodesk, AutoCAD, AutoCAD LT ve Revit LT Suite logoları; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin ABD ve/veya diğer ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

  © 2021 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

  Autodesk çevrimiçi mağaza promosyonu:

  Bu promosyon, Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension ürünlerine ilişkin yeni 1 yıllık ya da 3 yıllık abonelik satın alımları için, vergiler hariç olmak üzere, Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (SRP) üzerinden %33 indirim sağlar.

  Bu promosyon kapsamında Autodesk e-Mağaza'dan satın alabileceğiniz ürünler arasında Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension bulunmaktadır.

  Bu teklif, Autodesk EMEA e-Mağazalarında 12.01.2021 ile 26.01.2021 tarihine kadar geçerlidir, başka indirimlerle veya promosyonlarla birleştirilemez ve kanunlarca yasaklandığı veya kısıtlandığı hallerde geçersizdir. Ürünler Autodesk çevrimiçi mağazasından satın alınmalıdır, ilgili indirim otomatik olarak sepetinize yansıyacaktır. EMEA e-Mağazaları şunlardır: www.autodesk.be/nl, www.autodesk.be/fr, www.autodesk.cz, www.autodesk.dk, www.autodesk.hu, www.autodesk.nl, www.autodesk.no, www.autodesk.pl, www.autodesk.fi, www.autodesk.se, www.autodesk.co.uk, www.autodesk.eu, www.autodesk.de, www.autodesk.fr, www.autodesk.it, www.autodesk.es, www.autodesk.pt, www.autodesk.ch/de, www.autodesk.ch/fr, www.autodesk.ch/it, www.autodesk.ru, www.autodesk.com.tr.

  Yeniler, yükseltmeler, geçişler ve eğitimden ticariye aktarımlar dahil olmak üzere eğitim lisansları için geçerli değildir. Bu promosyon, Autodesk Çalışan Satın Alma Programı aracılığıyla satın alınan ürün lisansları için geçerli değildir. Bu teklif, Büyük Hesap programı kapsamında sunulan koşullar veya indirimlerle birleştirilemez.

  AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONLARI HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.


  Autodesk, Fusion 360, Fusion 360 – Team Participation, Fusion 360 – Manufacturing Extension ve Fusion 360 – Generative Design Extension, ABD ve/veya diğer ülkelerdeki Autodesk, Inc.'in ve/veya alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm marka adları, ürün adları veya ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

  © 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

No, thanks, I don't want support from ${RESELLERNAME}
${RESELLERNAME}AUTODESK EXPERT ELITE