• Türkiye

    Sizi, yerel sitenizde, yerel fiyatlandırmalar ile promosyonları görebileceğiniz ve ürünleri çevrimiçi satın alabileceğiniz bir sayfaya yönlendirdik.

    Stay on our U.S. site

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

SLIDESHARE'İ İNDİRİN

Kesinlik & Öngörülebilirlik:
BIM ile bilançonuzu
optimize edin

2B'den BIM'e yolculuğunuza başlayın

İnşaat yüksek riskli bir sektördür ve projelerin başarısı da çoğunlukla başarılı bir planlamaya ve yapım öncesi aşamasına bağlıdır. Autodesk Architecture, Engineering & Construction (AEC) Collection’u kullanarak aşağıdakileri gerçekleştirebilirsiniz:

  • Proje kalitesini arttırma ve hatalı imalâtı azaltma
  • Masraflı gecikmeleri önleyerek zamanında ve bütçe dahilinde teslim etme
  • Rekabetli farklılaşmayla daha fazla iş kazanma ve bir proje iletişim hattı kurma

Bunları nasıl başaracağınızı keşfetmek ve daha önce gerçekleştirmiş olanların örnek çalışmalarını okumak için ücretsiz SlideShare'in indirin.

Zamanında ve bütçe dahilinde teslim edin.

 

Programınız ve bütçe taahhütlerinizle tanışın: İşlerin doğru sürede ilerlediğinden emin olmak için doğru süre ve kaynak planlaması kullanın ve malzeme sarfiyatını azaltırken güvenilir hesaplamalar gerçekleştirin.

Video veri kaynakları: Kanada Kraliyet Mimarlık Enstitüsü, Dodge Veri ve Analiz

Proje kalitesini artırın

 

Entegre BIM iş akışları, alandaki yeniden işlemelerin sayısını azaltmanızı sağlar: Çok disiplinli çakışma tespiti ve detaylı inşaat modellemesiyle sorunları temel atmadan önce dijital olarak çözebilme imkânına sahipsiniz.

Video veri kaynakları: MCSER, FMI, O'Donnell & Naccarato

Yeni işler kazanın

 

İhale verimliliğinizi arttıracak ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olacak, bilgiyle zenginleştirilmiş modeller yaratarak rakipleriniz arasından sıyrılın.

Video veri kaynakları: JB Knowledge, Dodge Data & Analytics

 

Mortenson Construction 585,000$ tasarruf etti.

Mortenson Construction, Colorado Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği bir projede proje planlama ve iletişimlerini iyileştirerek 585,000$ tasarruf etti ve proje tamamlanma süresinden de 6 ay kazandı.

BIM iş akışlarını AEC Collection ile deneyimlemeye hazır mısınız?

Bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacağız. Bilgilerinizi girin ve sizi bir satış temsilcimizle görüştürelim veya bizi +90 850 390 74 06 numaralı telefondan arayın.