AUTODESK AUTOCAD

FİKİRLERİNİZİ GÜÇLENDİRİN

Tasarımlarınızı bir üst düzeye taşımaya hazır mısınız? AutoCAD yazılımı; sorunsuz iş akışları, sektöre özel araç setleri ve yeni otomasyonlarla fikirlerinizin gücüne güç katmanıza yardımcı olur.

Resim Charles Davis Smith tarafından sağlanmıştır

Güçlü tasarım performansı

AutoCAD; yeni özelliklere, gelişmiş iş akışlarına, çok yönlü sektörel araç setlerine ve sahada veya hareket halindeyken bağlanmak için kullanışlı seçeneklere erişim sunar.

 • Yeni özellikler ve otomatikleştirilmiş iş akışları

  Masaüstü, web ve mobilde gelişmiş iş akışları ve çizim geçmişi gibi yeni özellikler.

   

 • Sektöre özel araç setleri

  Sektöre özel araç setleri mimarlık, makine mühendisliği, elektrik tasarımı ve daha fazlası için özellikler ve akıllı nesneler içeriyor.

 • AutoCAD mobil uygulaması

  AutoCAD'e tüm cihazlarınızdan erişerek sorunsuz iş akışlarından yararlanın ve hareket halindeyken çizimleri görüntüleyin, düzenleyin, oluşturun ve notlarla detaylandırın.

Size en uygun AutoCAD hangisi?

Uygun maliyetli bir Sektörel Çözüm Paketi ile AutoCAD'in yanı sıra diğer ürünlerin gücüne de sahip olun

AUTODESK ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION

İşinizle rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak kapsamlı hizmetler, güçlü iş akışları ve entegre araçlar.

AUTODESK PRODUCT DESIGN & MANUFACTURING COLLECTION

Profesyonel seviyedeki tasarım ve üretim yazılımları ve araç setleri ile daha verimli şekilde tasarım, iş birliği ve otomasyon yapın.

TASARIMINIZI BİR ÜST DÜZEYE TAŞIMAYA HAZIR MISINIZ?

numaralı telefonu arayarak bir satış temsilcisiyle konuşun

ya da Autodesk çevrimiçi mağazasından satın alın.

ÖĞRENCİ YA DA EĞİTİMCİ MİSİNİZ?

Kariyerinizi ileri taşımak için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara sahip olun ve AutoCAD becerilerini öğrenin.

*Monthly and daily cost is calculated using Autodesk SRP in the United States based on annual subscription purchase. Annual subscriptions are available directly from Autodesk or through Autodesk authorized resellers, and may not be available through all resellers or in all countries. Autodesk Authorized Resellers are independent resellers and free to set their own prices. Reseller prices may vary. See additional legal disclosures.

Autodesk, the Autodesk logo, AutoCAD and DWG are registered trademarks or trademarks of Autodesk, Inc., and/or its subsidiaries and/or affiliates in the USA and/or other countries. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Autodesk reserves the right to alter product and services offerings, and specifications and pricing at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.

X

AutoCAD aboneliği hakkında benimle iletişime geçilmesini istiyorum

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorularınıza yanıt vermek ve bütçeniz, işletmeniz ve projelerinize en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olmak için bir Autodesk temsilcisi sizinle çok yakında iletişime geçecektir.

Welcome ${RESELLERNAME} Customers

Please opt-in to receive reseller support

I agree that Autodesk may share my name and email address with ${RESELLERNAME} so that ${RESELLERNAME} may provide installation support and send me marketing communications.  I understand that the Reseller will be the party responsible for how this data will be used and managed.

Email is required Entered email is invalid.

${RESELLERNAME}