Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

Tasarım ve Üretim

AUTOCAD VE INVENTOR'I BİR ARADA KULLANIN

2D'den 3D'ye geçmenin sizin için doğru olup olmadığına karar vermeye mi çalışıyorsunuz? Her halûkarda en iyi seçenek ikisinin karışımı olacaktır.

 

AutoCAD ve Inventor birlikte daha iyi çalışır.

AutoCAD ve Inventor'ın yeterliliklerini birleştirerek daha hızlı tasarlayın ve modellerinizden daha fazlasını elde edin. Diğer 2D kullanıcılarıyla işbirliği yapma imkânı da dahil olmak üzere AutoCAD'in esnekliğinden yararlanın. Inventor'la ise, elle yapılan işlerde zamandan tasarruf edin ve aşağı yöndeki kullanım durumları için 3D modeller uygulama imkânı elde edin.

AutoCAD ve Inventor bir arada nasıl çalışır

  • AutoCAD geometrisinden modeller yaratın

    Sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz. Mevcut DWGTW dosyaları Inventor'a taşıyın ve dakikalar içinde 3D modeller yaratın.

  • AutoCAD içinde Inventor modellerini yeniden kullanın

    Meslektaşlarınız, ortaklarınız veya müşterileriniz 2D kullanıyorlar mı? Inventor verilerini AutoCAD'a taşıyarak 2D iş akışlarında işbirliği yapabilirsiniz.

  • Geliştirme süreci boyunca verimliliği arttırın

    Modelleme görevlerini otomatikleştirin, tasarım değişikliklerini kolayca işleyin, performansı optimize edin and üretim ihtiyaçlarını giderin.

PRODUCT DESIGN & MANUFACTURING COLLECTION

Inventor, AutoCAD, Fusion 360 ve daha fazlasını edinin -Ürün geliştirme ve üretim planlaması için ihtiyaç duyduğunuz tüm profesyonel-seviye araçlar.

Görsel Dynamic Attractions'ın izniyle kullanılmıştır

Bizimle İletişime Geçin

Konya'da makine sektörü ile ilgili merak ettiğiniz bir konu varsa ya da abonelik hakkında bilgi almak isterseniz, +90 850 390 7406 numaralı ücretsiz hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak size özel teklifler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu formu doldurarak Autodesk satış uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.