Yenilemeler

Aboneliğinizi yenilemek kolaydır, ayrıca yenilediğinizde özel fiyatlandırma ve seçeneklerden de faydalanırsınız.

Ayakta duran bir masada bilgisayar kullanan iki kişi

Yenilediğinizde %10'a kadar tasarruf edin

Sadık müşterimiz olduğunuz için minnettarlığımızı göstermek adına, aboneliğiniz sona ermeden önce yenileme yaptığınızda, yeni bir abonelik için ödeyeceğinizden genelde %10 daha az olan özel yenileme fiyatından yararlanma fırsatı sunuyoruz.

Abonelik nasıl yenilenir?

Kadın tableti gösterir ve erkeğe açıklar

Bir İş Ortağı ile Yenileme

Otomatik yenileme veya manuel yenileme seçenekleri Autodesk Account'ta kullanılamıyorsa, Autodesk İş Ortağınızla birlikte yenileme yapın veya yardım için bizimle iletişime geçin.

  • İş Ortağınızla yenilemek için iletişim bilgilerini hesabınızın Abonelikler ve Sözleşmeler bölümünde bulabilirsiniz.
  • Yenileme konusunda yardım almak için lütfen iletişim formumuzu doldurun, bir uzman size ulaşacaktır.

Premium deneyimini keşfedin

Premium planlar, 10 ya da daha fazla yazılım aboneliğini yöneten işletmelerin aşağıdaki avantajlarla daha verimli faaliyet göstermesine yardımcı olabilir:

İçinde onay işareti olan kilidi gösteren bilgisayar penceresi simgesi

Zamandan tasarruf edin

Sorunsuz kullanıcı yönetimi için grup ve ürün atamalarını otomatikleştirmek üzere dizin senkronizasyonundan yararlanın.

Örnek metni temsil eden satırları gösteren bilgisayar penceresi simgesi

Bilinçli kararlar alın

Ayrıntılı gelişmiş raporlamadan değerli içgörüler elde edin ve kullanım raporlama API'leriyle analiz iş akışlarını otomatikleştirin.

Dişli çark simgesini görüntüleyen bilgisayar monitörü simgesi

Ekip üretkenliğini optimize edin

Yöneticiler ve son kullanıcılar için Premium koçluk ile teknolojinizden ve iş akışlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için önemli ipuçlarını ve en iyi uygulamaları öğrenin.

Bilgisayarlarında çalışan dört kişilik sıralı uzun masa

Çok kullanıcılı bir aboneliğiniz mi var?

Çoklu kullanıcı erişimi sunan abonelikler 7 Şubat 2023'te tamamen kullanımdan kaldırılacaktır. Sınırlı süre için geçerli olan, bugünkü abonelik tutarınızla uyumlu bir fiyata, belirlenen iki kullanıcılı abonelik için çok kullanıcılı bir aboneliği takas edeceğiniz "1 karşılığında 2" teklifini kaçırmayın.2

Sektörel Çözüm Paketleriyle daha fazla değer elde edin

Bir çözüm paketini yenileyerek ya da çözüm paketlerinden birine geçiş yaparak sektörünüze yönelik en güçlü yazılımlarımızı büyük tasarruflarla tek bir pakette edinin.

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketindeki ürünlerle oluşturulan 3D kentsel topografya

Architecture, Engineering & Construction Collection

Tasarımcılar, mühendisler ve yükleniciler için güçlü BIM ve CAD araçları. Revit, AutoCAD, Civil 3D ve daha fazlasını içerir.


Ürün Tasarımı ve Üretim Koleksiyonu ile oluşturulan bir ürün işleme

Product Design & Manufacturing Collection

Inventor, AutoCAD, Fusion 360 ve daha fazlası ile ürün geliştirme ve imalat planlama için profesyonel sınıf araçlar edinin.

 


Medya ve Eğlence Koleksiyonu'ndaki ürünlerle tasarlanmış yağmur damlalı bitkiler

Media & Entertainment Collection

Stüdyonuzun görüntü işleme ve simülasyon olanaklarını artırın, aynı zamanda sanatçılarınıza güçlü modelleme ve animasyon araçlarını sağlayın.

 


Bir kadın erkeğe tablette bir şey gösterir

Autodesk Account'ta daha fazlasını yapın

Sadece birkaç tıklamayla Autodesk aboneliklerinizi yönetin ve özelleştirin. Autodesk Account, istediğiniz zaman lisans ekleyebilmeniz, ödeme tarihlerini uyumlu hale getirebilmeniz, abonelik sürenizin uzunluğunu değiştirebilmeniz ve daha fazlasını yapabilmeniz için self servis seçenekler sunar.

Sıkça sorulan sorular

Aboneliğimin süresi dolduysa aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Süresi sona ermiş abonelikler yeniden etkinleştirilemez ya da yeniden başlatılamaz. Yazılımı kullanmak için yeni bir abonelik satın almalısınız. Çoğu durumda, süresi dolan yazılımınızı başlatarak yeni bir abonelik satın alma seçeneklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bunun başka bir yolu da yeni aboneliğinizi doğrudan Autodesk ten ya da bir Autodesk İş Ortağı'ndan satın almaktır.

 

Kampanyalar, indirimler ve özel tekliflere göz atın

Abonelik süremi değiştirirsem özel yenileme fiyatlandırmam halen geçerli olur mu?

Evet! Bir abonelik süresinden diğerine geçerken aboneliğinizin süresi dolmadan önce yenilerseniz, genellikle yeni bir abonelik için ödeyeceğinizden %10'a kadar daha az olan özel yenileme fiyatlandırmasından yararlanmaya devam edersiniz. Ancak, aboneliğinizin süresinin dolmasını bekler ve sonrasında yeni bir abonelik satın alırsanız, fiyatınız yaklaşık %10 daha yüksek olacaktır. Bir aboneliğin süresinin dolmasını beklemek ve yeni bir abonelik satın almak yerine abonelik süresinin dolmasını beklemeden yenileme yaparsanız maddi olarak tasarruf edersiniz. Autodesk Account'ta yeni bir abonelik süresi seçseniz bile tasarruf etmeye devam edersiniz.

 

Örnek: Yıllık olarak ödenen 420 ABD doları/lisans tutarında yenilenecek 1 yıllık bir süreye sahip bir AutoCAD LT aboneliğiniz var. 3 yıllık bir süreye geçerseniz, bu değişiklik gerçekleştiğinde, her 3 yılda bir kez 1.179 ABD doları/lisans ödersiniz. Orijinal 1 yıllık aboneliğinizin sona ermesine izin verirseniz ve yeni bir 3 yıllık abonelik satın alırsanız, her 3 yılda bir ödenen 1.310 ABD doları/lisans ödersiniz.

Online satın alma işlemi gerçekleştirirsem aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Otomatik yenileme açıksa aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Autodesk Account’ta oturum açın ve yenilemek istediğiniz ürünü seçin. Otomatik yenilemenin açık olduğundan ve ödeme yönteminizin doğru olduğundan emin olun.

 

Oturum açın

 

Daha fazla bilgi

 

Ayarları yönetin

 

Oturum açmak için yardım alın

Autodesk satış kanalından satın aldıysam aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Aboneliğiniz otomatik yenileme için etkinleştirilmişse, Autodesk Account'ta otomatik yenilemenin açık olduğunu ve ödeme yönteminizin doğru olduğunu doğrulamanız yeterlidir.

 

Aboneliğiniz otomatik yenileme için etkinleştirilmemişse manuel olarak yenilemeniz gerekir. Süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize yenileme hatırlatma e-postaları gönderilecektir. Aboneliğiniz online olarak yenilenebiliyorsa, aboneliğinizin süresi dolmadan 90 gün önce başlamak üzere hesabınıza gidin.

 

Yenileme zamanında; lisans ekleme, abonelik için aynı faturalandırma tarihini belirleme, Premium plana yükseltme veya bir sektörel çözüm paketine geçme dahil olmak üzere seçenekleriniz hakkında satış temsilcinizle görüşün.

 

Yenileme konusunda yardım almak için satış temsilcinizle iletişime geçin veya formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayın.

Bir İş Ortağından satın alırsam aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Süre dolmadan önce Sözleşme Yöneticinize yenileme hatırlatma e-postaları gönderilecektir. Aboneliğiniz online olarak yenilenebiliyorsa, aboneliğinizin süresi dolmadan 90 gün önce aboneliğinizi yenilemek için Autodesk Account’ı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Yenileme zamanında; lisans ekleme, abonelik için aynı faturalandırma tarihini belirleme, Premium plana yükseltme veya bir sektörel çözüm paketine geçme dahil olmak üzere seçenekleriniz hakkında satış temsilcinizle görüşün. 

 

Yenileme konusunda yardım için, yenileme bildiriminizde veya Autodesk Account’ta listelenen İş Ortağına başvurun ya da Autodesk İş Ortağı Bulucu’yu  kullanın.

Autodesk Account'ta neden "lisans ekle" seçeneğini görmüyorum?

Bu özellik tüm bölgelerde3 kullanılamaz ve yalnızca otomatik yenileme ile etkinleştirilen belirli abonelikler için kullanılabilir. Lisans Ekle seçeneği hesabınızda görünmüyorsa aboneliğiniz self servis lisans yönetimi için uygun olmayabilir. Lütfen yardım için Autodesk İş ortağınızla veya destek ekibiyle iletişime geçin.

Aboneliğime istediğim zaman lisans ekleyebilir miyim?

Evet, uygun aboneliğinize istediğiniz zaman lisans ekleyebilirsiniz. Lisans ücreti, mevcut aboneliğinizde kalan süreye göre eşit olarak dağıtılır. Tüm lisanslar bir sonraki abonelik yenileme tarihinde yenilenir.

Aboneliğimin süresini neden değiştiremiyorum?

Sürenizi değiştirme seçeneği görünmüyorsa veya gri renkteyse, Autodesk Account'ta bu abonelik için self servis dönem değişiklikleri kullanılamaz.

Aboneliğinizi ayarlamak için lütfen destek ekibiyle iletişime geçin.

Online satın aldığım abonelikler için ödeme tarihlerimi neden uyumlu hale getiremiyorum?

Hepsi eşleşecek şekilde abonelik sürelerinizi ayarlayabilir ve ödeme yöntemlerinizi değiştirebilir, ardından ödeme tarihlerinizi uyumlu hale getirmeye devam edebilirsiniz.

 

Ödeme Tarihlerini Uyumlu Hale Getir seçeneği gri renkteyse abonelikleriniz için self servis kullanılamaz.

 

Aboneliğinizi ayarlamak için lütfen destek ekibiyle iletişime geçin.

Teknik desteği nereden alabilirim?

Sizin için en uygun canlı veya online destek seçeneğini belirleyin (telefon, sohbet, e-posta veya uzak masaüstü yardımı). Destek uzmanlarımızla iletişime geçin ve self servis yardım hizmetimizi keşfedin.

Daha fazla gör

Yenileme hakkında sorularınız veya yardıma ihtiyacınız mı var?

En çok ilgilendiğiniz ürünler de dahil olmak üzere bilgilerinizi bize gönderin, bir Autodesk yenileme uzmanı sizinle iletişime geçsin.

Çok yıllı aboneliklerde tasarruf teklifi hüküm ve koşulları

Müşteriler yeni bir 3 yıllık abonelik oluşturarak veya süresi dolan bir 3 yıllık aboneliği yenileyerek %5 tasarruf edebilir.

 

Teklif, 1 Şubat 2020 itibarıyla ABD, Kanada ve Latin Amerika'da geçerlidir.

 

Yalnızca katılan iş ortakları ve Autodesk Mağazaları tarafından sunulur. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Autodesk iş ortağınıza danışın.

 

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONU HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

 

Abonelik avantajlarının tamamı, tüm ürünler veya hizmetler için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, geçerli Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına (İngilizce) ve/veya Autodesk Hizmet Şartları'na (İngilizce) tabidir.

 

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, AutoCAD, BIM 360, Civil 3D, Fusion 360, Infraworks, Inventor, Maya, Maya LT, Moldflow, MotionBuilder, Mudbox, Navisworks, ReCap Pro, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, Sketchbook ve VRED; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk istediği zaman bildirimde bulunmadan ürün ve hizmet tekliflerini, özellikleri ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar ve Autodesk bu belgede görülebilecek baskı ya da çizim hatalarından sorumlu değildir.

1 Yıllık abonelik tasarrufları, peş peşe 3 adet yıllık aboneliğin tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla karşılaştırma yapılarak hesaplanır.

 

2 Çoklu kullanıcı erişimi sunan takas teklifi hüküm ve koşulları hakkında daha fazla bilgi edinin: https://www.autodesk.com/company/legal-notices-trademarks/access-use/subscription-offerings/multi-user-trade-in-offer-terms (İngilizce).

 

Bu özellik yalnızca ABD, Kanada, Avrupa veya Avustralya'da doğrudan Autodesk web sitesi üzerinden (veya bazı durumlarda Autodesk Sales ile) satın alınan ürünler için kullanılabilir.