Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

3 yıllık abonelik alın ve %10 tasarruf edin

Herhangi bir Autodesk ürününe 3 yıl için abone olduğunuzda, ürünü satın alıp aynı süre boyunca yıllık abonelik yenilemeye göre %10 tasarruf etmiş olursunuz. Güvenle çevrim içi satın alın. Satın alma işleminizi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirin.

Neden 3 yıllık abonelik satın almalısınız?

 • Bugünün fiyatlarını sabitleyin

  Fiyatta değişiklik olur diye endişelenmenize gerek kalmaz. Bugün ödediğiniz tutar 3 yıllık dönem boyunca sabitlenir.

 • Tasarruf etmeye devam edin

  Abone olmak diğer yazılımlarda da tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. Örneğin Revit, AutoCAD ve Maya gibi başlıca ürünlerde tasarruf edin.

 • Çalışmaya devam edin

  Yıllık yenilemeleri ve yönetim işlerini unutun. Bunun yerine temel araçlarınızı kullanarak 3 yıllık kesintisiz, endişeye yer bırakmayacak iş akışlarınıza odaklanın.

Abone olmak risksizdir

 • 30 günlük para iade garantisinin keyfini çıkarın

  Autodesk yazılımını 30 gün boyunca risk almadan deneyin. Tamamen memnun kalmadınız mı? 1 veya 3 yıllık abonelikleriniz için eksiksiz para iadesi yapacağız.

 • Abonelik öncesinde ve sonrasında uzman tavsiyesi alın

  Satın alma işleminizden önce özel tavsiyeler için uzmanlarımızla tanışın, ardından çevrim içi ve telefonla kesintisiz destek alın.

 • Gelişmiş güvenlikten faydalanın

  En son güvenlik güncellemeleri ve yamalarla yazılımınızı koruma altında tutun. Autodesk Güvenlik kapsamı, yatırımınızı güvence altına almaya yardım eder.

  Daha fazla bilgi (İngilizce)

Ürünler

Mimarlık, mühendislik ve inşaat yazılımı

Ürün tasarımı ve üretimi yazılımı

Medya ve eğlence yazılımı

Sıkça sorulan sorular

 • İnternet bağlantısı gereksinimleri neler?

  Yazılımın ilk kez indirilmesi ve yüklenmesi için İnternet bağlantısı gerekir. Tek kullanıcı erişimli masaüstü yazılımı için, kullanıcıların yazılımı etkinleştirmek üzere İnternet'e bağlı olması ve ürünü kullanmaya devam etmek için ilk etkinleştirmeden sonra en az her 30 günde bir bağlanması gerekir. Bulut hizmetlerine erişmek için her zaman bir İnternet bağlantısı gereklidir.

 • Abonelik sözleşmemi nasıl yönetirim?

  Yazılımınıza, hizmetlerinize veya avantajlarınıza olası erişim kaybını önlemek için sözleşmenizi sona erme tarihinden önce yenilemeniz önemlidir.

  Abonelikler, sona erme tarihinden 90 gün öncesine kadar yenilenebilir. Sona erme tarihinden 45, 30 ve 4 gün önce otomatik bildirimler gönderilir. Ek bilgiler için lütfen Abonelik yenileme politikası bölümüne bakın.

  Abonelik yenileme seçeneklerini yönetmek ve abonelik dönemi ve sona erme tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için Autodesk Account hesabınızın Sözleşmeler bölümüne gidin. Bir iş ortağından mı satın aldınız? Daha fazla bilgi için İş ortağından satın alınan abonelikleri yenileme bölümüne bakın.

 • Teknik desteği nereden alabilirim?

  Sorunlarınızı çözmek için telefon, çevrim içi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü desteğini seçerek sizin için en uygun yöntemle teknik desteğe erişebilirsiniz. Tüm destek seçeneklerinize göz atın.

ÇOK YILLI ABONELİKLERDE İNDİRİM TEKLİFİ

Müşteriler yeni bir 3 yıllık abonelik oluşturarak veya süresi dolan bir 3 yıllık aboneliği yenileyerek %10 tasarruf edebilir.

Teklif, 1 Şubat 2020 itibarıyla ABD, Kanada ve Latin Amerika'da geçerlidir.

Yalnızca katılan iş ortakları ve Autodesk Mağazaları tarafından sunulur. İş ortaklarının fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel Autodesk iş ortağınıza danışın.

AUTODESK, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLARAK, BU PROMOSYONU HERHANGİ BİR ZAMANDA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN KISMEN VEYA TAMAMEN İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIM FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.

Abonelik avantajlarının tamamı, tüm ürünler veya hizmetler için tüm dillerde ve/veya coğrafyalarda geçerli olmayabilir. Abonelik programları, geçerli Autodesk abonelik hüküm ve koşullarına (İngilizce) ve/veya Autodesk Hizmet Şartları (İngilizce)'na tabidir.

Autodesk, Autodesk logosu, AutoCAD LT, 3ds Max, AutoCAD, BIM 360, Civil 3D, Fusion 360, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, Moldflow, MotionBuilder, Mudbox, Navisworks, ReCap Pro, Revit, Revit LT, Robot, Showcase, Sketchbook ve VRED; Autodesk, Inc. şirketinin ve/veya ABD ve/veya diğer ülkelerdeki alt kuruluşlarının ve/veya bağlı şirketlerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Diğer marka adları, ürün adları veya ticari markalar, sahiplerine aittir. Autodesk, haber vermeksizin herhangi bir zamanda ürün ve hizmet tekliflerini ve özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar ve bu belgede ortaya çıkabilecek baskı veya grafik hatalarından sorumlu değildir.

© 2020 Autodesk, Inc. Tüm hakları saklıdır.