Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

30 günlük para iadesi politikasına güvenin

Sunduğumuz para iadesi garantisiyle risk almadan Autodesk yazılımınızın keyfini çıkarın. Autodesk'i 30 gün deneyin. Tamamen memnun kalmazsanız 1 veya 3 yıllık aboneliğiniz için paranızı eksiksiz iade edeceğiz.

Autodesk para iadesi politikasının avantajları

 • Risksiz satın alın

  Yazılım seçimi en önemli iş kararlarınızdan biri olabilir. Bu nedenle ürünümüz sizin için uygun değilse paranızı iade ediyoruz.

 • Garantimizi kullanın

  Zaman ayırıp Autodesk yazılımınızı kapsamlı olarak test edin. Para iadesi garantimiz, satın alımdan sonraki 30 gün geçerlidir.

 • Kolay iade

  Para iadesi mi almanız gerekiyor? autodesk.com/returns adresini ziyaret edin, sipariş bilgilerinizi paylaşın ve talebinizi 5 ila 7 gün içinde işleme koyalım.

  Daha fazla bilgi

Neden Autodesk'ten satın almalısınız?

Autodesk'in para iadesi politikası hakkında sıkça sorulan sorular

 • Abonelik siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Doğrudan Autodesk çevrim içi mağazasından yapılan Autodesk yazılımı abonelik siparişleri anında işlenir ve yalnızca Autodesk Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilerek iptal edilebilir. Artık abone olduğunuz hizmetleri veya yazılımı kullanmak ya da bunlara erişim sağlamak istemediğinize karar verirseniz para iadesi almak için orijinal satın alma tarihinden sonraki 30 gün içinde bize iptal talebinizi iletmelisiniz.

 • Para iademi ne kadar çabuk alabilirim?

  Para iadeniz Autodesk tarafından işlenip onaylandıktan sonra genellikle 5 ila 7 iş günü içinde Autodesk Account hesabınızda listelenen ödeme yöntemine gönderilecektir. Ödemenin hesabınıza ne zaman geçeceğiyle ilgili bilgi almak için lütfen kartınızı düzenleyen banka ile iletişime geçin. Para iadenizin işlenmesi tamamlandıktan sonra ilgili yazılım ve hizmetlere erişiminiz sonlandırılır.

 • Otomatik yenilememi iptal edebilir miyim?

  Autodesk yazılımınıza erişmeye devam edebilmeniz için sözleşmeniz sona erdiğinde yazılım aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir. Autodesk Account hesabınızda belirtilen yenileme tarihinde yeni abonelik dönemi için sizden ücret alınır. Daha fazla bilgi için Aboneliği iptal etme konusuna bakın.

  Autodesk Account hesabınızı ziyaret ederek yenileme tarihinizden önce istediğiniz zaman otomatik yenilemeyi iptal edebilirsiniz. Yenileme tarihine kadar yazılım ve hizmetlere erişmeye devam edebilir ancak yeni dönem için otomatik olarak ücretlendirilmezsiniz. Yazılım ve hizmetlerinize erişiminiz abonelik yenileme tarihinizde sona erer.

 • İş ortağı aracılığıyla satın alırsam ne olur?

  Bayiler veya yetkili Autodesk iş ortakları gibi üçüncü taraf satıcılar aracılığıyla gerçekleştirilen satın alımlar ve yenileme ücretlerinin para iadesi politikaları iş ortağına göre değişkenlik gösterebilir. Para iadesi politikaları hakkında doğrudan bilgi almak için satıcınızla iletişime geçin.

 • Teknik desteği nereden alabilirim?

  Sorunlarınızı çözmek için telefon, çevrim içi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü desteğini seçerek sizin için en uygun yöntemle teknik desteğe erişebilirsiniz. Tüm destek seçeneklerinize göz atın.