home login search menu close-circle arrow-dropdown-up arrow-dropdown arrow-down arrow-up close hide show info jump-link play tip external fullscreen share view arrow-cta arrow-button button-dropdown button-download facebook youtube twitter tumblr pinterest instagram googleplus linkedin email blog lock pencil alert download check comments image-carousel-arrow-right show-thick image-carousel-arrow-left user-profile file-upload-drag return cta-go-arrow-circle circle circle-o circle-o-thin square square-o square-o-thin triangle triangle-o triangle-o-thin square-rounded square-rounded-o square-rounded-o-thin cta-go-arrow alert-exclamation close-thick hide-thick education-students globe-international cloud sign-in sign-out target-audience class-materials filter description key-learning pdf-file ppt-file zip-file plus-thick three-circle-triangle transcript-outline

Keyboard ALT + g to toggle grid overlay

DESIGN &
CREATION SUITE Ürünleri

Autodesk® 3B tasarım ve içerik oluşturma paketleri; bina tasarımı, ürün tasarımı ve eğlence oluşturmaya yönelik genişletilmiş araç setleri sağlar.

Tasarım ve içerik oluşturma paketleri artık satın alıma açık değildir.

Tasarım ve içerik oluşturma paketi aboneliğinizi ya da bakım anlaşmanızı yenilediğiniz sürece destek almaya, yazılım ve avantajları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca tasarım ve içerik oluşturma paketi aboneliğinizden sektörel çözüm paketine geçerek daha uygun bir fiyata daha fazla araca erişmenizi sağlayan bir seçenek de sunuyoruz.

Paket abonelikleri nasıl yenilenir?

Building Design Suite, Entertainment Creation Suite, Infrastructure Design Suite, Factory Design Suite, Plant Design Suite ve Product Design Suite aboneleri, aboneliklerini ya da bakım anlaşmalarını yenileyebilir.

Abonelik nasıl yenilenir?

  1. Autodesk Account'ınızda oturum açın.
  2. Contracts & Orders'a tıklayın.
  3. Yenileme seçeneklerine erişmek için süresi dolan sözleşmenizin numarasına tıklayın.
  4. Aboneliğinizi veya bakım anlaşmanızı devam ettirme seçeneklerini görmek için ekranın altındaki Renew düğmesine tıklayın.

Karşınızda sektörel çözüm paketleri

Daha fazla değer, daha fazla esneklik, daha fazla basitlik

Yeni sektörel çözüm paketlerimiz, uygun bir fiyat karşılığında işiniz için en gerekli Autodesk yazılımlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine ve çeşitli bulut hizmetlerine erişim sağlıyor.

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi

Yapı tasarımı, inşaat altyapısı ve inşaat için gerekli BIM araçları tek bir sette

Çözüm paketi hakkında daha fazla bilgi edinin

Ürün Tasarım Çözüm Paketi

Ürün ve fabrika tasarımı için gerekli tasarım ve mühendislik araçları tek bir sette

Çözüm paketi hakkında daha fazla bilgi edinin

Medya ve Eğlence Çözüm Paketi

Eğlence içeriği oluşturmaya yönelik kapsamlı yaratıcılık araçları

Çözüm paketi hakkında daha fazla bilgi edinin

Neden endüstri koleksiyonları?

Daha yüksek değer

Sektörel çözüm paketleri, paketlere göre daha fazla yazılım ve hizmete erişim sunarak son derece makul bir fiyatla premium bir paketten daha yüksek bir değer sağlar.

Basitleştirilmiş yazılım satın alımı ve yönetimi

Hangi teklifin size uygun olduğunu belirlemenizi kolaylaştıran geliştirmeler yaptık. Gerekli tüm yazılım araçlarınız, hepsinin farklı sürümleri olan altıdan fazla pakete dağılmak yerine üç sektörel çözüm paketinde toplandı.

Basit güncelleme ve erişim kontrolleri, birleştirilmiş satın alma döngüsü ve kolaylaştırılan lisans yönetimi ile her zaman en son yazılımları kullanıyor olacaksınız.

Kişilere veya ekiplere yönelik çözümler

Çözüm paketleri sayesinde, tek kullanıcı erişimli abonelik veya bir ekipte yazılımları paylaşmanız gerektiğinde çok kullanıcı erişimli abonelik seçebilirsiniz. Paketlerde yalnızca tek kullanıcı erişimi sunulur.

Daha çok bulut hizmeti

Tasarım ve içerik oluşturma paketlerinde şu anda sunulandan daha çok bulut hizmetine erişin.